Post thumbnail

Amatorska scena sportów elektronicznych ma się bardzo dobrze i praktycznie w każdym większym mieście w Polsce odbywają się turnieje i zawody w mniejszym lub większym gronie. W maju nie będzie inaczej.

Kraków, Poznań, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Szczecin, Wrocław, Białystok. Te miasta staną się miejscem najkrwawszych spotkań spod znaku przeżywającej drugą młodość serii Mortal Kombat. Każdy, kto bez zająknięcia może powiedzieć, czym jest fatality, brutality lub animality, nawet będąc wyrwanym ze snu w środku nocy, powinien rezerwować czas w pierwszym i trzecim tygodniu maja. Premiera Mortal Kombat 11 zdecydowanie zachęca, by sprawdzić swoje umiejętności przeciwko żywym graczom i pod presją fanów, którzy również dopiero poznają najnowszą odsłonę brutalnej serii.

Z większych imprez, które są planowane na maj, na pewno warto sprawdzić białostockie East Games United 2019. Podczas wydarzenia gracze będą mieli wiele okazji do udowodnienia swojego skilla. Odbędą się turnieje League of Legends, Mortal Kombat 11, CS:GO, Hearthstone, FIFA, Tekken 7, a nawet  MTG Arena. Ale to dopiero 25 maja. Wcześniej amatorzy są zaproszeni na rozgrywki LoL-a w ramach Pucharu ASUS-a, będą mogli zagrać w różne gry podczas Korto Games 2019, wpaść na Accept The cHallenge Beskid Cup oraz kolejne rozgrywki Pucharu Atina w CS:GO czy wreszcie wziąć udział w meczach Warszawskiej E-sportowej Ligi Fify.

Zaglądajcie często do naszego kalendarza, aby zawsze być na bieżąco!

W naszym kalendarzu znajdziecie wszystkie imprezy, które dodajemy, ale także te, które dodajecie wy, czytelnicy. Za pomocą funkcji "Dodaj Wydarzenie" możecie dodawać własne imprezy na naszą stronę, które po sprawdzeniu zostaną opublikowane w naszym kalendarzu e-sportowym. Jeżeli w waszej okolicy dzieje się coś ciekawego lub sami jesteście organizatorami turnieju bądź imprezy związanej z naszymi ulubionymi grami, śmiało dodawajcie ją do naszego systemu!