Post thumbnail

W tym miesiącu odbędzie się niejeden amatorski turniej e-sportowy. Za oknem roztopy, nadchodzi więc czas na wiosenne porządki i wzmożoną pracę nad własną formą. Doskonałą okazją do sprawdzenia samego siebie są lokalne turnieje gier komputerowych, a tych nie brakuje.

W marcu nie zbraknie miejsca na solidną rywalizację nawet tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami elektronicznymi. W całej Polsce organizowane są turnieje i imprezy, dzięki którym gracze mają okazję, by się przełamać i spróbowac swoich sił w otwartych starciach przeciwko realnym rywalom. Większość takich wydarzeń to lokalne, barowe rozgrywki, w których do wygrania jest pizza, napitek lub drobne upominki. W naszym kalendarzu lądują jednak także i te imprezy, w których naprawdę można się wykazać, a które przykuwają uwagę zawodników z całej Polski.

 Zaglądajcie często do naszego kalendarza, żeby być zawsze na bieżąco!

Ten miesiąc przyniesie zarówno te większe imprezy skierowane do najambitniejszych drużyn, takie jak SUPER GAME e-sport w Turku, Czysta Rywalizacja w Bielsko-Białej, Mistrzostwa Warmii i Mazur czy turniej WEST we Wrocławiu, ale także mnóstwo mniejszych turniejów, w których będą mogli wykazać się ci absolutnie zieloni, jak i szukający jedynie dobrej zabawy. W białostockim Games United po raz pierwszy rozegrany zostanie turniej Apex Legends. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że jest to produkcja, która ostatnimi czasy robi furorę w świecie gier komputerowych. Marzec 2019 przynosi także finał sezonu ligi Heartstone w Cybermachinie, będący podsumowaniem całego cyklu spotkań.

Wszystkie imprezy, jakie udało nam się "namierzyć", znajdziecie w naszym kalendarzu. Zaglądajcie codziennie i informujcie nas o najciekawszych turniejach w waszej okolicy za pomocą funkcji "Dodaj Wydarzenie". Dzięki temu wszyscy będziemy na bieżąco i nic nie przegapimy.