Post thumbnail

Mężczyzna przebrany za kobietę wziął udział w turnieju dla kobiet!

Michał Budzich 21 maja 2020

W jednym z azjatyckich turniejów doszło do niemałego precedensu. W rozgrywkach przeznaczonych dla kobiet udział postanowił wziąć…mężczyzna w przebraniu kobiety!

Turniej Lenovo Legion of Valkyrie był w całości przeznaczony dla kobiet. Zgodnie z zasadami, mężczyzni nie mieli możliwości wzięcia udziału w rozgrywkach. Sam turniej zawierał pulę nagród w wysokości 1000$, z czego 600$ było przeznaczone dla zwycięzcy.

Jedną z zasad regulaminu było połączenie wideo na żywo w trakcie rozgrywki. Również 15 minut przed meczem mieli obowiązek włączyć się do rozmowy. Wszystko to w celu potwierdzenia tożsamości uczestnika.

Turniej miał miejsce w Azji, która słynie z przedziwnych tego typu przekrętów, nawet w tradycyjnym sporcie. Chłopak pomyślał, że chętnie by przygarnął nagrodę w postaci 600 $ za wygranie turnieju. Tak więc postanowił przebrać się za kobietę i wziąć udział w rozgrywkach. Niestety wysiłki poszły na marne.

Chłopak został przyłapany na oszustwie, a sprawa rozniosła się na twitterze. Na zdjęciach łatwo było dostrzec, że nosił perukę. Poza tym miał na sobie maskę, która dodatkowo pomogła mu w kamuflażu.

Obecnie nie jest znana decyzja dot. dalszych losów turnieju, lecz główny bohater dzisiejszego tekstu wraz  ze swoją drużyną zostali zbanowani z turnieju.