Post thumbnail

MIKSTURA bez szans. AGO Esports mistrzem czwartego sezonu PLE!

admin 16 grudnia 2018

Za nami wielki finał czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO – we wczorajszym finałowym starciu zmierzyli się zawodnicy AGO Esports, którzy kompletnie zdeklasowali swojego oponenta – MIKSTURE, wygrywając 3:0.

Pierwszą mapą, gdzie zmierzyły się oba zespoły był Cache – tutaj czekało nas nie małe rozczarowanie, bo AGO Esports całkowicie zmiażdżyło swojego rywala, który w żaden sposób nie był w stanie nawiązać walki, przegrywając 2:16.

Równie słabo zawodnicy MIKSTURY poradzili sobie na drugiej mapie – Mirage. Tutaj w pierwszej połowie Byali i spółka co prawda okazali się lepsi, wygrywając ostatecznie 8:7, jednak w drugiej połowie AGO po raz kolejny pokazało, który zespół jest lepszy i ostatecznie zdominowało grę, wygrywając 9:0 (16:8).

Tak oto dotarliśmy na ostatnią, jak się okazało mapę – Dust2. Tutaj zupełnie jak na drugiej mapie pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a ostatecznie jednopunktowe zwycięstwo odniosła MIKSTURA, która zakończyła pierwszą część spotkania 8:7. Niestety w drugiej połowie także powtórzył się scenariusz i ostatecznie AGO Esports po raz kolejny pokazało wyższość, wygrywając 9:2 (16:10).

Tym samym AGO Esports sięgnęło po tytuł mistrzowski, wygrywając 80 tysięcy złotych. Na drugim miejscu uplasowała się MIKSTURA, która otrzymała 32 tysiące złotych. Podium zaś uzupełnili zawodnicy X-Kom Team, którzy otrzymali 8000 złotych.

fot. PLE/AGO Esports