Post thumbnail

Mousesports z własną dywizją Rainbow Six: Siege!

admin 20 marca 2018

Rainbow Six: Siege w ostatnim czasie stało się niezwykle popularnym tytułem, na tyle popularnym, że coraz więcej organizacji decyduję się na zainwestowanie we własną reprezentację w tym tytule. Już teraz własne drużyny posiadają takie organizacje jak CLG, SK Gaming czy chociażby PENTA oraz Vitality.

Teraz do tego grona dołączy kolejna europejska formacja – mosesports, które właśnie zakontraktowała pierwszy w historii w pełni Amerykański zespół. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy lepszy zespół, a dokładniej mówiąc są to wicemistrzowie sezonu Pro League, niezwykle doświadczeni i bardzo utalentowani zawodnicy.

CEO mouseesports Cengiz Tüylü stwierdził, że w obliczu tak dynamicznego rozwoju RS:S i jego sceny esportowej jego organizacja nie mogła przejść wobec tego obojętnie i oczywiste było, że taka dywizja powstanie. Dodatkowo Tüylü dodał, że jest niezwykle szczęśliwy, że udało mu się pozyskać tak znakomitych graczy, bo jak podkreśla jest to absolutna czołówka.

Według wielu ekspertów ze świata esportu, scena RS:S będzie jedną z najszybciej rozwijających się w 2018 roku, a już w 2019 może stać się na tyle duża, że tytuł ten będzie pojawiał się obok League of Legends, CS:GO czy Starcraft'a II w czasie największych międzynarodowych turniejach.

Nowy skład mousesports wygląda następująco:

  •     Jared „Beastly” Medeiros
  •     Scott „Neptunez” Webber
  •     Joshua „VNDL” Diaz
  •     Mark „marK” Arismendez
  •     Franklyn „VertcL” Andres Cordero
  •     Julian „Morxzas” Miculcy – szkoleniowiec