Post thumbnail

Od 3 maja 14 drużyn z całego świata wyruszy na Summoner’s Rift, aby reprezentować swoje regiony. Co to oznacza dla nas?


ZDOBYWCA VARUS

Biorąc pod uwagę jego niezaprzeczalny wpływ na metę e-sportową podczas Mistrzostw, idealne dopasowanie do motywu Zdobywcy oraz popularność, podczas tegorocznego Mid-Season Invitational to Varus zapanuje za pomocą gradu strzał.

Zdobywca Varus oraz Totem Zdobywcy 2018 będą dostępni w sklepie od 17:00 CEST 26 kwietnia 2018 r. do 8:59 CEST 21 maja 2018 r. w cenie odpowiednio 975 RP oraz 640 RP. 25% całkowitych dochodów ze sprzedaży tych skórek będzie stanowiło wkład do puli nagród MSI 2018. Mimo że Totem Zdobywcy z MSI 2017 ponownie będzie dostępny, nie będzie stanowił wkładu do puli nagród. Oba totemy nie będą już więcej dostępne w przyszłości, więc kupcie je, póki możecie!

Przez ograniczony czas gracze mogą upamiętnić MSI 2018 poprzez odblokowanie specjalnej ramki ekranu wczytywania oraz ikony dzięki Zestawowi Zdobywcy Varusa. Mimo że Zdobywca Varus będzie powracał podczas każdego MSI, ten zestaw nie powróci do sklepu.

ZESTAW ZDOBYWCY VARUSA

  • Zdobywca Varus

  • Varus (25% zniżki)

  • Skórka Totemu Zdobywcy

  • Ikona Zdobywcy Varusa (1 RP)

Gracze, którzy kupią Zdobywcę Varusa oraz skórkę Totemu Zdobywcy, i tak otrzymają ikonę oraz ramkę po zakończeniu wydarzenia, aby zagwarantować, że nikt nie będzie stratny — ale jeśli chcecie je otrzymać od razu, musicie kupić zestaw!


MISJE

Od 17:00 CEST 1 maja 2018 r. do 8:59 CEST 21 maja 2018 r. gracze mogą wypełniać misje, aby otrzymywać niebieską esencję, skrzynie hextech, klucze i nie tylko. Dodatkowo możliwa do powtarzania w nieskończoność misja będzie dostępna dla wszystkich fanów, którzy pragną wspierać swój region podczas bitwy fanów MSI. Wypełnijcie je wszystkie, aby otrzymać emotkę MSI 2018!


MSI 2018 BITWA FANÓW

Drużyny to nie jedyna reprezentacja regionów, jaka będzie walczyć podczas MSI. Fani także otrzymają szansę walki dla swojego regionu, wykonując misje MSI. Fani, którzy dołączą do zabawy, otrzymają zestaw misji MSI oraz ikonę przywoływacza MSI serwera ich regionu za darmo. Wypełnianie możliwej do powtarzania w nieskończoność misji „Walcz dla Swojego Regionu”, mając wybraną ikonę przywoływacza MSI, będzie zapewniać punkty danemu regionowi do bitwy fanów. Jeżeli jednak wolicie stanąć po innej stronie, możecie kupić ikonę innego regionu w sklepie za 250 RP, a 50% kwoty zakupu zostanie przekazane danej drużynie.


KOMENTATORZY E-SPORTOWI

Podczas tygodnia finałów usłyszycie charakterystyczne głosy ze świata e-sportu w SWOICH meczach. Komentatorzy z waszych regionów będą komentowali wasze najlepsze oraz… nie do końca najlepsze… zagrywki na swój wyjątkowy sposób. Znikną z Summoner’s Rift 21 maja 2018 r., więc sprawdźcie ich, póki są dostępni, i dajcie znać, czy chcielibyście ich jeszcze usłyszeć!


KAPSUŁY MSI 2018

Od 17:00 CEST 1 maja 2018 r. do 8:59 CEST 16 maja szukajcie Kapsuły MSI dostępnej tylko podczas wydarzenia. Za 675 RP otrzymacie cztery odłamki skórek o wartości 750 RP lub wyższej, z których jeden na pewno będzie odłamkiem skórki e-sportowej. Do kwalifikujących się odłamków skórek e-sportowych zaliczają się Fnatic, TPA, SKT, SSW, Pretendent oraz Zdobywczyni Karma. Wszystkie nielimitowane/niemityczne odłamki o wartości 750 RP lub wyższej mają taką samą szansę na wypadnięcie.

Częstotliwość wypadania klejnotów i powiązanych z nimi skórek jest o 1,5 raza większa. Dodatkowo, dzięki ochronie przed pechem, szansa na wypadnięcie klejnotu wynosi 5,4%, co oznacza, że stanie się to przynajmniej raz na 34 podejścia. Każda Kapsuła MSI 2018 daje trzy szanse na zdobycie klejnotu. Skórki za klejnoty wypadają z Kapsuł MSI 2018 z częstotliwością 1 na 556.

Z pakietem czterech Kapsuł MSI dodatkowo otrzymacie Doskonałą Skrzynię.


MSI 2018 NA SUMMONER’S RIFT

Podczas MSI będziecie walczyć na tym samym polu, co gracze profesjonalni. Wypatrujcie sztandarów MSI łopoczących w każdej bazie, Zdobywcy Barona i logo MSI 2018 wymalowanego na środku każdej alei.

TAJEMNICZY PREZENT ZA PENTAKILLE I KRADZIEŻ BARONA

Promocje za pentakille i kradzież Barona powracają na MSI 2018. Jeśli gracz uzyska pentakill lub ukradnie Barona, będziesz mieć podwójną szansę na zdobycie legendarnych i e-sportowych skórek w Tajemniczych przedmiotach do końca danego etapu. Bonus ten kumuluje się z każdą aktywacją aż do 4 razy w jednym etapie! Resetu dokonamy tylko raz, po rundzie wstępnej.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.