Post thumbnail

Ruszyła kolejna edycja Dr Pepper Academy! Uczestnikami programu kolejny raz będzie zajmować się Adam “destru” Gil, jednak czymś zupełnie nowym i interesującym jest możliwość udziału kobiet w nadchodzącym sezonie akademii. Mentorem zespołu płci pięknej będzie Agnieszka “Pasia” Olejnik, która cieszy się dość okazałym doświadczeniem w roli profesjonalnego gracza, gdyż jest czynnym zawodnikiem od 2015 roku i wraz z drużyną ALSEN Female odniosła kilka sukcesów na arenie międzynarodowej.

Uczestników, którzy wpierw zostaną wyłonieni za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych, czekają trzy miesiące treningów pod czujnym okiem trenerów. Pod sam koniec trwania projektu, zarówno w drużynie mężczyzn jak i kobiet pozostanie po pięciu zawodników, którzy zmierzą się z sobą o możliwość zagrzania miejsca w składzie Dr Pepper Academy. Organizacja otworzy triumfatorom drzwi do świata esportu, ponieważ ci pod jej opieką, wezmą udział w międzynarodowych turniejach.

Każdy pewny swoich umiejętności oraz zainteresowany rozpoczęciem kariery esportowej może przesłać swoje zgłoszenie do 5 maja na oficjalną stronę Dr Pepper Talent Academy!

fot. Dr Pepper Academy