Post thumbnail

Jesteście znudzeni ciągłymi i monotonnymi turniejami 5vs.5 w League of Legends? Jeżeli tak, to mamy dla Was wspaniałą informację. Już 10 listopada odbędzie się największy w Polsce, internetowy turniej 1 vs. 1 dla graczy właśnie League of Legends.

Mowa tutaj o InfoMode Cup, czyli imprezie, która organizowana jest przez czołowych polskich YouTuberów zajmujących się właśnie tematykom popularnego LoL'a. Cała impreza jest wydarzeniem z okazji przekroczenia 100 tysięcy subskrypcji na kanale InfoMode. Jednak warto wspomnieć, że współorganizatorami całej imprezy są też tacy twórcy jak YoshihitoMayoshe, Noxy, Next Level Fizz czy Nosey Nosey.

Przejdźmy jednak do szczegółów dotyczących całej zabawy. Przede wszystkim jest to turniej przeznaczony dla maksymalnie 4096 graczy. Zgłosić się może KAŻDY, niezależnie od wieku, dywizji czy doświadczenia. Organizatorzy stawiają na dobra zabawę i prawdziwe sportowe ambicje.

Format rozgrywek będzie następujący – zależnie od ilości zgłoszeń głównym etapem turnieju będzie drabinka pojedynczych eliminacji. Następnie po nich między 27 a 28 listopada odbędą się półfinały i finały, które zostaną skomentowane przez popularnego streamera Witolda „Gucia” Tacikiewicza oraz zawodnika Illuminar Gaming, eksperta League of Legends – Pawła „Delorda” Szable. Wszystkie potyczki w ramach imprezy rozgrywane będą na mapie Howlling Abyss (ARAM).

Jeżeli chodzi o nagrody, to najlepsze osoby otrzymają różnego rodzaju sprzęt gamingowy, taki jak fotele, klawitury, myszki czy różnego rodzaju gadżety. Wszystko to zostanie ufundowane przez czołowych producentów, którzy są oficjalnymi sponsorami imprezy. Mowa tutaj między innymi o markach HyperX., uRage czy Warrior Chairs.

Zapisy dostępne są pod TYM adresem, gdzie również znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące turnieju, a także listę nagród. Zachęcamy do udziału i życzymy Powodzenia!

fot. Riot Games