Post thumbnail

Natus Vincere i MiBR wygrywają swoje pierwsze mecze podczas finałów ESL Pro League!

admin 3 grudnia 2019

Pierwsze spotkania finałów 10 sezonu ESL Pro League już za nami. Natus Vincere podejmowało Tyloo, a FaZe walczyło z Made In Brazil.

Ukraińska formacja spotkanie z Chińczykami rozegrała na Dust 2, zaczynając po stronie antyterrorystów. "S1mple" i spółka wygrali rundę pistoletową, jednak terroryści szybko odpowiedzieli wygraniem trzech kolejnych rund i objęli prowadzenie 3:1. Natus Vincere nie pozwoliło rywalom na zdobycie kolejnych punktów i skutecznie powstrzymali pięć kolejnych ataków zespołu z Azji. Dopiero w dziesiątej rundzie "Attacker" i spółka zdołali przedrzeć się przez szyki obronne Na'Vi, lecz zespół "guardiana" odpowiedział pięcioma wygranymi, kończąc pierwszą połowę wynikiem 11:4.

Druga runda pistoletowa wpadła na konto Tyloo, a po chwili oba zespoły wymieniły sie punktami, doprowadzając do rezultatu 12:6. Kolejne cztery rundy wygrali podopieczni "B1ad3'a" i ostatecznie zwyciężyli 16:6.

Pojedynek pomiędzy FaZe oraz MiBR rozgrywany był na Mirage. Runda pistoletowa wpadła na konto CT z FaZe, jednak Brazylijczycy natychmiast wyrównali. "Coldzera" i spółka odpowiedzieli trzema wygranymi, a następnie oba zespoły wymieniły się punktami, doprowadzając do wyniku 6:3. Ekipa "Fallena" szybko odrobila straty i wyszła na prowadzenie 8:7.

Po zmianie stron zespół "Niko" wygrał trzy pierwsze rundy i objął prowadzenie 10:8. Zawodnicy z Ameryki południowej odpowiedzieli wygraniem czterech potyczek. Do końca meczu "Fallen" i spółka przeważali nad rywalami, oddając im tylko dwie rundy i ostatecznie wygrali 16:12.

W drugiej rundzie FaZe podejmie Tyloo, a MiBR zmierzy się z Na'Vi.