Post thumbnail

NEO wraca do gry. Polak w składzie Heroic na ECS S7 Europe Pinnacle Cup!

admin 5 marca 2019

Filip „NEO” Kubski pomimo wielu plotek wcale nie śpieszy się na esportową emeryturę. Były reprezentant Virtus.pro, jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników Counter-Strike postanowił wesprzeć duńskie Heroic w czasie ECS Season 7 Europe Pinnacle Cup.

Polski zawodnik wejdzie w miejsce Asgera „Aciliona” Larsena, który został odsunięty od głównego składu i przeniesiony na ławkę rezerwowych. Na ten moment nie wiemy, czy jest to jednorazowa sytuacja, czy też początek współpracy pomiędzy NEO a skandynawską organizacją.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku Virtus.pro zdecydowało się na zakończenie współpracy z Jarosławem „PashąBIcepsem” Jarząbkowskim, Piotrem „morelzem” Taterką oraz Filipem „NEO” Kubskim. Od tego czasu NEO próbował swoich sił na polskiej scenie, grając w mixowych składach, czekając na pierwszą poważną ofertę, taką jak ta, która pozwoli mu na powrót na profesjonalną scenę CS:GO.

ECS Season 7 EPC rozpocznie się już dziś o 21:00 i potrwa do 7 marca. W imprezie weźmie udział 16 zespołów w tym m.in. polskie X-Kom Team oraz wicemistrz IEM Katowice – ENCE eSports.

fot. DreamHack