0:7 - Dramat Rogue w LEC trwa w najlepsze. Zespół Kikisa przegrywa w starciu z Origen!

Kikis rogue lec 2019 dzien 1 730x380

Za nami trzecie spotkanie w ramach pierwszego dnia rozgrywek, czwartego tygodnia LEC 2019. Niestety wiosenny sezon układa się tragicznie dla formacji Mateusza „Kikisa” Szkudlarka - Rogue, zespół ten poniósł już siódmą porażkę, tym razem uznając wyższość Origen.

Urgot to bez cienia wątpliwości szalona postaci, na tyle szalona, że w jedenastej minucie spotkania była w stanie samotnie przelać pierwszą krew, eliminując na górnej linii Profita. Jak się okazało, zabójstwo to nakreśliło dalszy przebieg gry, bo do 20. minuty sytuacja Rogue znacząco się pogorszyła.

Origen prezentowało lepsze zgranie, dobre makro, a także bardzo spokojne, strategiczne podejście. To wszystko pozwoliło Origen na zabezpieczenie wszystkich czterech smoków, a także w następstwie Barona. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Origen dopełniło formalności, niszcząc wszystkie zewnętrzne wieże Rogue.

Do 27. minuty Origen zbudowało solidną przewagę w złocie, wynoszącą niespełna dziewięć tysięcy. Do tego w 29. minucie Origen zgarnęło drugiego Barona, po wyeliminowaniu Kikisa. Niestety drużyna polaka oddała stwora kompletnie za darmo - Rogue nie było w stanie nawet zebrać się, aby przeprowadzić jakikolwiek kontratak.

Wraz z drugim wzmocnieniem Origen zniszczyło inhibitor na środkowej i górnej linii. Z kolei w 31. minucie Origen wkroczyło do bazy Rogue, następnie formacja ta zakończyła grę, likwidując aż czterech graczy z wrogiego zespołu.

fot..flickr.com/photos/lolesports/

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki