0:7 - Dramat Rogue w LEC trwa w najlepsze. Zespół Kikisa przegrywa w starciu z Origen!

Kikis rogue lec 2019 dzien 1 730x380

Za nami trzecie spotkanie w ramach pierwszego dnia rozgrywek, czwartego tygodnia LEC 2019. Niestety wiosenny sezon układa się tragicznie dla formacji Mateusza „Kikisa” Szkudlarka - Rogue, zespół ten poniósł już siódmą porażkę, tym razem uznając wyższość Origen.

Urgot to bez cienia wątpliwości szalona postaci, na tyle szalona, że w jedenastej minucie spotkania była w stanie samotnie przelać pierwszą krew, eliminując na górnej linii Profita. Jak się okazało, zabójstwo to nakreśliło dalszy przebieg gry, bo do 20. minuty sytuacja Rogue znacząco się pogorszyła.

Origen prezentowało lepsze zgranie, dobre makro, a także bardzo spokojne, strategiczne podejście. To wszystko pozwoliło Origen na zabezpieczenie wszystkich czterech smoków, a także w następstwie Barona. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Origen dopełniło formalności, niszcząc wszystkie zewnętrzne wieże Rogue.

Do 27. minuty Origen zbudowało solidną przewagę w złocie, wynoszącą niespełna dziewięć tysięcy. Do tego w 29. minucie Origen zgarnęło drugiego Barona, po wyeliminowaniu Kikisa. Niestety drużyna polaka oddała stwora kompletnie za darmo - Rogue nie było w stanie nawet zebrać się, aby przeprowadzić jakikolwiek kontratak.

Wraz z drugim wzmocnieniem Origen zniszczyło inhibitor na środkowej i górnej linii. Z kolei w 31. minucie Origen wkroczyło do bazy Rogue, następnie formacja ta zakończyła grę, likwidując aż czterech graczy z wrogiego zespołu.

fot..flickr.com/photos/lolesports/

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch League
  Trwa
  Boston Uprising
  vs
  New York Excelsior
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  02:30
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant

Dodaj nas

Kalendarz