0:7 - Dramat Rogue w LEC trwa w najlepsze. Zespół Kikisa przegrywa w starciu z Origen!

Kikis rogue lec 2019 dzien 1 730x380

Za nami trzecie spotkanie w ramach pierwszego dnia rozgrywek, czwartego tygodnia LEC 2019. Niestety wiosenny sezon układa się tragicznie dla formacji Mateusza „Kikisa” Szkudlarka - Rogue, zespół ten poniósł już siódmą porażkę, tym razem uznając wyższość Origen.

Urgot to bez cienia wątpliwości szalona postaci, na tyle szalona, że w jedenastej minucie spotkania była w stanie samotnie przelać pierwszą krew, eliminując na górnej linii Profita. Jak się okazało, zabójstwo to nakreśliło dalszy przebieg gry, bo do 20. minuty sytuacja Rogue znacząco się pogorszyła.

Origen prezentowało lepsze zgranie, dobre makro, a także bardzo spokojne, strategiczne podejście. To wszystko pozwoliło Origen na zabezpieczenie wszystkich czterech smoków, a także w następstwie Barona. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Origen dopełniło formalności, niszcząc wszystkie zewnętrzne wieże Rogue.

Do 27. minuty Origen zbudowało solidną przewagę w złocie, wynoszącą niespełna dziewięć tysięcy. Do tego w 29. minucie Origen zgarnęło drugiego Barona, po wyeliminowaniu Kikisa. Niestety drużyna polaka oddała stwora kompletnie za darmo - Rogue nie było w stanie nawet zebrać się, aby przeprowadzić jakikolwiek kontratak.

Wraz z drugim wzmocnieniem Origen zniszczyło inhibitor na środkowej i górnej linii. Z kolei w 31. minucie Origen wkroczyło do bazy Rogue, następnie formacja ta zakończyła grę, likwidując aż czterech graczy z wrogiego zespołu.

fot..flickr.com/photos/lolesports/

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki