aAa powraca do Counter-Strike!

5zha4dxhwdqfiyabkxeqyg 1200 80

Counter-Strike: Global Offensive po raz kolejny przyciąga do siebie legendarne drużyny ze starego CS-a. Tym razem mowa o organizacji Against All Authority, która powraca na scenę e-sportową z własną dywizją CS:GO.

W składzie ich ekipy znajdzie się drużyna WySix. Została ona przejęta przez aAa, więc chłopaki będą grali w starym składzie, ale pod nowymi barwami. Against All Authority ma sporo lat na karku, bowiem jej początki datowane są na rok 2000. Trudno mówić, by w tamtym czasie e-sport był światowym fenomenem, niemniej to oni byli jednymi z prekursorów aktualnej sceny zawodowych graczy. Organizacja stawia jednak na młodych i utalentowanych zawodników, dlatego właśnie zwerbowała ekipę WySix.

Cóż, teraz przed chłopakami nie lada wyzwanie. To na ich barkach spocznie obowiązek przywrócenia chwały legendarnej organizacji. W barwach Against All Authority zobaczymy Flaviena „wallax” Lebretona, Benjamina „waneG” Taqueta, Benoîta „MetaL” Guelette, Mathieu „ZywOo” Herbauta oraz Matthéo „nonick” Canei’a. Trenerem zespołu został zaś dobrze znany Steeve „Ozstrik3r” Flavigni.

Miejmy nadzieję, że bogate zaplecze oraz dobry trener pomogą zespołowi osiągnąć sukcesy w Counter-Strike: Global Offensive. Może bowiem okazać się, że presja reprezentowania aAa będzie zbyt wielka.

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Dust2.dk eOddset Masters
  Trwa
  GoldenGitte
  vs
  Ambush
  Dota
  Overpower Cup
  20:40
  Tarantula
  vs
  Game-Life Balance
  Cs
  Farmskins Championship
  20:40
  Windigo Gaming
  vs
  Mans Not Hot
  Cs
  X-Bet.co Invitational
  20:40
  Kinguin
  vs
  eXtatus
  Dota
  GESC E Series Jakarta
  22:00
  Animal Planet
  vs
  compLexity Gaming

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki