Actina Pact uzupełnia skład Rainbow Six: Siege

1298

Nasz jedyny reprezentant na scenie Europejskiej nie miał ostatnio najlepszego okresu. Po zdobyciu Mistrzostwa Polski oraz udanym sezonie Challenger League formacja przeszła szereg zmian.

Udany Dreamhack Winter w Szwecji mógł zwiastować serie dalszych sukcesów składu, tak się jednak nie stało. Najpierw na 2 miesiące nie oficjalnie, bo bez żadnego ogłoszenia ze strony organizacji pożegnano się z Oskarem "Magiciem" Skorwonkiem oraz Darkiem "Deriusem" Sokolowskim, którzy przez nie całe 2 miesiące pomagali wicemistrzom Polski w przygotowaniach do kwalifikacji ESL Challenger League. Niedługo potem pożegnano już oficjalnie Savesa i Kendrew. Rozstanie z pierwsza dwójką nie trwało jednak długo bo zaraz po pożegnaniu Brytyjczyka, oraz Szymona Kamieniaka do składu ACTINA PACT wrócił Magic i Derius, którzy wraz z Norbertem "Deep" Świątkiem mieli w swoich rękach Slot w 9 sezonie CL.

Jak się okazało trójka została wzmocniona przesz dwóch zawodników Invicta Gaming. Mark "Optyk" Kaudyk oraz "Bartosz "Auer" Hajma uznali prawdopodobnie, że nie uda im się awansować z samych kwalifikacji i postanowili dołączyć do składu mistrzów Polski bezpośrednio otrzymując miejsce w składzie ACTINA PACT.  Sezon numer 9 Challenger League startuje już 11 marca. Polska formacja będzie występować tam między innymi ze spadkowiczami z ESL Proleague - Team Vitality oraz Supremacy. 

fot. invicta-gaming.com

0 komentarzy