AGO Gaming wygrywa z Virtus.pro w ramach ESEA Premier!

Iemkatowice virtuspro pasha 730x380

AGO Gaming, triumfuje na oczach prawie 30 tysięcy widzów w meczu z Virtus.pro w ramach 26. sezonu ESEA Premier. Trzeba przyznać, że widzowie wczorajszego meczu nie mogli narzekać na brak emocji, w końcu od bardzo dawna nie było sytuacji, gdzie Virtus.Pro ulegałoby innej polskiej drużynie.

Wicemistrzowie Polski – AGO Gaming rozgromiło Virtus.Pro 16:12

Od pierwszej minuty spotkania działo się wiele, najpierw to Virtus.Pro zdobyło pierwszą rundę pistoletową, głównie dzięki fantastycznemu zagraniu Pawła „byaliego” Bielińskiego. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, gdyż AGO Gaming w drugiej rundzie sprawiło psikusa VP i dzięki zagraniu Damiana „Furlana” Kisłowskiego doprowadzili do remisu w rundach (1:1).

Chwile później Virtus.Pro także postanowiło podziękować pięknym za nadobre i mimo rundy ECO, wygrało trzecią rundę tego meczu. Dzięki tej rundzie TaZ i spółka sukcesywnie zdobyli dwie kolejne rundy. Sytuacja zmieniła się, na korzyść AGO Gaming, gdy Ci zdobyli karabiny i snajperkę. Sytuacja ta spowodowała, że Virtus.Pro stopniowo zaczęło przegrywać rundę za rundą. Szybko okazało się, że to AGO Gaming jest na sporym prowadzeniu 7:4. Wtedy też, Virtus.Pro postanowiło zmienić strategię, tym samym zagrali pod dwóch snajperów, co bardzo dobrze działało. Dzięki tej strategii zdołali odrobić straty, a nawet uzyskać lekką przewagę 8:7.

Druga połowa spotkania także zaczęła się obiecująco dla Virtus.Pro. Wygrali oni pistoletówkę, a także dwie kolejne rundy. Nie trwało to jednak zbyt długo, bo gdy AGO Gaming ponownie dostało w swe ręce karabiny i snajperki, Virtus.Pro po raz kolejny zaczęło tracić kolejne rundy. W pewnym momencie AGO wyrównało do Virtus.Pro i obie strony próbowały desperacko ugrywać kolejne rundy. Dzięki wręcz heroicznemu zagraniu Wiktora „TaZa” Wojtasa, VP zdobyło 1 punktową przewagę. Niestety, nie trwało to długo, gdyż chwile później AGO ponownie zaczęło dominować, tym razem już do samego końca.

2 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki