Aktualizacja CS:GO: Dwie nowe mapy, a także zmiany w ekonomii!

Sub zero 06

W tym roku doczekaliśmy się szeregu zmian w CS:GO - otrzymaliśmy długo wyczekiwany interfejs Panorama, a także mnóstwo zmian w obecnych mapach, jak również pozyskaliśmy zupełnie nową broń w postaci znanego z CS 1.6 MP5. Na tym jednak się nie skończyło, bo Valve postanowiło wprowadzić kolejne, bardzo ciekawe innowacje.

Pierwszą z nich jest zmiana systemu ekonomicznego - głównie chodzi o rundy pistoletowe, twórca CS:GO chce, aby rozgrywka była jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Dlatego też do gry trafiła następująca zmiana - drużyna, która przegrywa rundę pistoletową, otrzymuje... więcej pieniędzy w następnej, co pozwala jej zawalczyć na całkiem równym poziomie ze swoim rywalem.

Zmiany doczekały się także dwa pistolety półautomatyczne - TEC9, który od teraz na średnich dystansach będzie posiadać gorszą celność. Z kolei spore wzmocnienia otrzymało CS75a, które od teraz będzie miało lepszy recoil, a także szybsze jego resetowanie. Z kolei SG553 oraz AUG doczekały się zmiany swojej ceny - SG553 od teraz będziemy mogli zakupić za 2750$, a AUG kupimy za 3150$.

Ostatnią rzeczą w dzisiejszej aktualizacji są dwie nowe mapy - Biome oraz Subzero, na ten moment dostępne są one w trybie casualowym matchmakingu i są częścią Grupy Sigma. Natomiast inna mapa - Austria od teraz dostępna będzie w rozgrywkach trybu matchmaking. Tym samym Austria dołączyła do Grupy Delta. Natomiast mapy Canals, Shipped oraz Insertion zostały usunięte z matchmakingu

Pełne zmiany w dzisiejszej aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

fot. Valve/counter-strike.net

1 komentarzy