Aktualizacja CS:GO: Dwie nowe mapy, a także zmiany w ekonomii!

Sub zero 06

W tym roku doczekaliśmy się szeregu zmian w CS:GO - otrzymaliśmy długo wyczekiwany interfejs Panorama, a także mnóstwo zmian w obecnych mapach, jak również pozyskaliśmy zupełnie nową broń w postaci znanego z CS 1.6 MP5. Na tym jednak się nie skończyło, bo Valve postanowiło wprowadzić kolejne, bardzo ciekawe innowacje.

Pierwszą z nich jest zmiana systemu ekonomicznego - głównie chodzi o rundy pistoletowe, twórca CS:GO chce, aby rozgrywka była jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Dlatego też do gry trafiła następująca zmiana - drużyna, która przegrywa rundę pistoletową, otrzymuje... więcej pieniędzy w następnej, co pozwala jej zawalczyć na całkiem równym poziomie ze swoim rywalem.

Zmiany doczekały się także dwa pistolety półautomatyczne - TEC9, który od teraz na średnich dystansach będzie posiadać gorszą celność. Z kolei spore wzmocnienia otrzymało CS75a, które od teraz będzie miało lepszy recoil, a także szybsze jego resetowanie. Z kolei SG553 oraz AUG doczekały się zmiany swojej ceny - SG553 od teraz będziemy mogli zakupić za 2750$, a AUG kupimy za 3150$.

Ostatnią rzeczą w dzisiejszej aktualizacji są dwie nowe mapy - Biome oraz Subzero, na ten moment dostępne są one w trybie casualowym matchmakingu i są częścią Grupy Sigma. Natomiast inna mapa - Austria od teraz dostępna będzie w rozgrywkach trybu matchmaking. Tym samym Austria dołączyła do Grupy Delta. Natomiast mapy Canals, Shipped oraz Insertion zostały usunięte z matchmakingu

Pełne zmiany w dzisiejszej aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

fot. Valve/counter-strike.net

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  Revolution
  vs
  VTE
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki