Apex Legends z battle passem, nową postacią oraz kilkoma zmianami

Apex legends octane 1280x720

Hakushi pisał ostatnio o tym, że Respawn opublikowało battle passa w Apex Legends oraz zapowiedzieli wprowadzenie nowej postaci. Przepustka sezonowa dostępna jest za 950 apex coins (waluta premium) i w ramach karnetu zdobywacie różne, kosmetyczne nagrody. Warto odnotować, że osiągając 97 poziom battle passa, zbierzecie dzięki niemu tyle apex coinsów, aby starczyło Wam na kolejną przepustkę.

Poza tym w grze szaleje już Octane, czyli najnowsza legenda. Jego pasywka pozwala mu regenerować 1 punkt zdrowia co 2 sekundy, kiedy nie otrzymuje on obrażeń. Q z kolei pozwala poświęcić trochę HP, aby Octane zyskał 30% bonusu do prędkości poruszania się oraz wszelakie spowolnienia działały na niego z mniejszą skutecznością. Warto dodać, że czas odnowienia tej zdolności wynosi jedynie jedną sekundę po skończeniu jej działania.

Ulti z kolei pozwala postawić jump pada na mapie z którego wszystko mogą skorzystać. Wyrzuca nas na sporą odległość, a do tego jest przy tym niezwykle cichy, więc idealnie sprawdzi się w pozycjonowaniu. Czas odnowienia to 90 sekund. Ciekawostką jest to, że jump pad odbija pociski, beczki z trującym gazem Caustica, czy granaty, co czasami warto wykorzystać w walce.

Z innych zmian najnowszej aktualizacji w Apex Legends warto odnotować zmianę hitboxów największych postaci w grze. Nie podano liczb, ale Respawn poinformowało o dostosowaniu ich do ich modeli. Stabilność gry również powinna się poprawić, a do tego pojawił się system zgłaszania graczy. Jeśli zatem na polu bitwy zobaczycie jakiegoś oszusta, będziecie mogli go „zreportować”.

Więcej drobniejszych zmian i modyfikacji znajdziecie tutaj.

7 komentarzy