ARCY i Heroic w zamkniętych kwalifikacjach IEM Katowice 2020!

admin 11 grudnia 2019

ARCY i Heroic z awansem do zamkniętych kwalifikacji IEM Katowice 2020. Ekipa TAZ'a po niesamowice długich meczach awansuje dalej i powalczy o slota na IEM Katowice 2020 już 9-10 stycznia 2020 roku. W zamkniętych kwalifikacjach czeka druga Polska ekipa jaką jest Illuminar Gaming.

W pierwszym półfinale Heroic zmierzyło się z BIG, gdzie to duńska organizacja wygrała 2:0. Obydwie mapy w tym spotkaniu były wyrównane, pierwszą mapą był Mirage wybrany przez Niemców. BIG rozpoczeło po stronie terrorystów wygrywając pierwszą połowę 8:7, ostatecznie jednak Heroic zdołało powrócić i zwyciężyć 16:13. Drugą mapą był Nuke, gdzie po raz kolejny zawodnicy BIG rozpoczęli od wygranej pierwszej połowy spotkania 9:6, po zmianie stron to duńczycy nie pozostawili złudzeń rywalowi kończąc ostatecznie mapę wynikiem 16:10.

W drugim półfinale ARCY podjęło Nemigę, wygrywając ostatecznie 2:0. Pierwszą mapą wybraną przez ARCY był Train, na którym po pierwszej połowie TAZ i spółka przegrywali 6:9, drugą połowę rozpoczeli od odrabiania strat i po chwili na tablicy widniał wynik 12:10. Mapa ostatecznie zakończyła się zwycięstwem ARCY 16:14. Kolejną mapą był Mirage, gdzie pierwsza połowa zakończyła się 8:7 dla ekipy NEO. Druga połowa została zdominowana pod każdym względem przez ARCY, po czym ostatecznie wygrali 16:8 zapewniając sobie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach, które odbędą się 09-10 stycznia 2020 roku.

To jeszcze nie koniec otwartych kwalifikacji do IEM Katowice 2020, kolejne już w dniach 07-08.01.2020.