ASUS ROG Challenge: Drużyna Izaka z pierwszą porażką!

Eyqktkpturbxy85mtjkodq0mjhimdc1ndm5nmuwotg0nmmxnjewm2yymc5qcgerkwlnayya

Za nami kolejny dzień zmagań ASUS ROG Join The Republic Challenge. Niestety tym razem ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego nie podołała swojemu rywalowi i poniosła porażkę w walce z Team HOUNGOUNGAGNE, co oznacza, że Polacy wciąż nie mogą być pewni awansu do półfinałów.

Team IzakOOO do walki z francuskim zespołem stanęło na mapie Dust2. Izak i spółka rozpoczęli zmagania od strony atakującej, gdzie całkowicie zdeklasowali rywala, pokazując świetne zgranie drużynowe, a także bardzo dobrą dyspozycję poszczególnych zawodników. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 11:4 i wszystko wskazywało na to, że po przerwie Polacy dopełnią formalności.

Niestety realia okazały się inne i po zmianie stron zespół znad Sekwany przebudził się i kompletnie zaskoczył. Nagle rywal polaków przejął inicjatywę i zaprezentował styl gry jak z zupełnie innej klasy. Zespół Izaka pomimo wielu prób był po prostu bezradny i tylko mógł obserwować, jak jego rywal wygrywa kolejne to rundy, ostatecznie przegrywając 3:12.

Z kolei już dziś team IzakOOO stoczy bój z Team fl0m o awans do półfinałów. Docelowo spotkanie to miało odbyć się wczoraj, jednak z uwagi na problemy techniczne został on przełożony na dziś.

fot. ASUS ROG

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  eXTREMESLAND 2019 Oceania Regional Finals
  Trwa
  Chiefs
  vs
  AVANT
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  EHOME.Immortal
  vs
  Elephant
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Cignal Ultra Warriors
  vs
  FTD.apollo
  Dota
  Red Star Cup
  Trwa
  Albatross
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Buffalo
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz