ASUS ROG Challenge: Drużyna Izaka z pierwszą porażką!

Eyqktkpturbxy85mtjkodq0mjhimdc1ndm5nmuwotg0nmmxnjewm2yymc5qcgerkwlnayya

Za nami kolejny dzień zmagań ASUS ROG Join The Republic Challenge. Niestety tym razem ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego nie podołała swojemu rywalowi i poniosła porażkę w walce z Team HOUNGOUNGAGNE, co oznacza, że Polacy wciąż nie mogą być pewni awansu do półfinałów.

Team IzakOOO do walki z francuskim zespołem stanęło na mapie Dust2. Izak i spółka rozpoczęli zmagania od strony atakującej, gdzie całkowicie zdeklasowali rywala, pokazując świetne zgranie drużynowe, a także bardzo dobrą dyspozycję poszczególnych zawodników. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 11:4 i wszystko wskazywało na to, że po przerwie Polacy dopełnią formalności.

Niestety realia okazały się inne i po zmianie stron zespół znad Sekwany przebudził się i kompletnie zaskoczył. Nagle rywal polaków przejął inicjatywę i zaprezentował styl gry jak z zupełnie innej klasy. Zespół Izaka pomimo wielu prób był po prostu bezradny i tylko mógł obserwować, jak jego rywal wygrywa kolejne to rundy, ostatecznie przegrywając 3:12.

Z kolei już dziś team IzakOOO stoczy bój z Team fl0m o awans do półfinałów. Docelowo spotkanie to miało odbyć się wczoraj, jednak z uwagi na problemy techniczne został on przełożony na dziś.

fot. ASUS ROG

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki