Awans na IEM Sydney 2019 – BIG i Swole Patrol!

0021 27564 006 0910 1

Wczorajszego dnia o godzinie 18:00 zakończyliśmy kwalifikacje na Intel Extreme Masters Sydney 2019 w dwóch regionach – europejskim oraz amerykańskim. Awans wywalczyły dwie formacje, którymi są BIG oraz Swole Patrol. Zwycięscy zawodnicy z europejskich zmagań, pokazali klasę w tychże kwalifikacjach, wygrywając wszystkie mecze, natomiast Swole Patrol w grupie dla amerykańskiego regionu poniosło tylko jedną porażkę.

Reprezentanci BIG w całej serii spotkań stracili 3 mapy, lecz i tak ograli swoich wszystkich przeciwników. Zakończyli oni wynikiem 2:1 mecze z Valiance & Co, HellRaisers oraz 3DMAX. W samym finale z G2 Esports triumfatorzy poradzili sobie bez straty żadnej z map (którymi swoją drogą był Overpass, Cache i Dust2), ostatecznie górując nad francuską formacją 3:0.
 
W zmaganiach amerykańskiego regionu Swole Patrol również zatriumfowało w całkiem niezłym stylu, gdyż ponieśli oni wyłącznie jedną porażkę. Co ciekawe w starciu o awans do finału reprezentanci Swole Patrol rozprawili się z eUnited, a pozniej doszło do rewanżowego spotkania pomiędzy dwoma ekipami, które również zwyciężył Braxton "SWAG" Pierce i spółka. 
 
Na obecną chwilę wiadomo, że uczestnikami turnieju Intel Extreme Masters Sydney 2019 będzie FaZe Clan, Renegades oraz MIBR, które otrzymały zaproszenia bez potrzeby grania kwalifikacji. I oczywiście teraz do zawodów dołączyły dwie ekipy – czyli Swole Patrol oraz BIG. Turniej odbędzie się w dniach 30 kwietnia do 5 maja i będzie to gra o 250.000 dolarów, w Australii, w Sydney, w Qudos Bank Arena.
 
fot. wp.com

0 komentarzy