Awans na IEM Sydney 2019 – BIG i Swole Patrol!

0021 27564 006 0910 1

Wczorajszego dnia o godzinie 18:00 zakończyliśmy kwalifikacje na Intel Extreme Masters Sydney 2019 w dwóch regionach – europejskim oraz amerykańskim. Awans wywalczyły dwie formacje, którymi są BIG oraz Swole Patrol. Zwycięscy zawodnicy z europejskich zmagań, pokazali klasę w tychże kwalifikacjach, wygrywając wszystkie mecze, natomiast Swole Patrol w grupie dla amerykańskiego regionu poniosło tylko jedną porażkę.

Reprezentanci BIG w całej serii spotkań stracili 3 mapy, lecz i tak ograli swoich wszystkich przeciwników. Zakończyli oni wynikiem 2:1 mecze z Valiance & Co, HellRaisers oraz 3DMAX. W samym finale z G2 Esports triumfatorzy poradzili sobie bez straty żadnej z map (którymi swoją drogą był Overpass, Cache i Dust2), ostatecznie górując nad francuską formacją 3:0.
 
W zmaganiach amerykańskiego regionu Swole Patrol również zatriumfowało w całkiem niezłym stylu, gdyż ponieśli oni wyłącznie jedną porażkę. Co ciekawe w starciu o awans do finału reprezentanci Swole Patrol rozprawili się z eUnited, a pozniej doszło do rewanżowego spotkania pomiędzy dwoma ekipami, które również zwyciężył Braxton "SWAG" Pierce i spółka. 
 
Na obecną chwilę wiadomo, że uczestnikami turnieju Intel Extreme Masters Sydney 2019 będzie FaZe Clan, Renegades oraz MIBR, które otrzymały zaproszenia bez potrzeby grania kwalifikacji. I oczywiście teraz do zawodów dołączyły dwie ekipy – czyli Swole Patrol oraz BIG. Turniej odbędzie się w dniach 30 kwietnia do 5 maja i będzie to gra o 250.000 dolarów, w Australii, w Sydney, w Qudos Bank Arena.
 
fot. wp.com

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki