Aż trzech zawodników opuści szeregi SKT T1 Telecom!

38104688066 5651698ec5 o

Jak informuje czołowy koreański portal esportowy - invenglobal, dotychczas najlepsza i najbardziej utytułowana południowo-koreańska drużyna League of Legends - SKT T1 Telecom przygotowuje się do olbrzymiej przebudowy swojej dywizji.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że działanie to jest skutkiem tragicznego sezonu, jaki odnotowała omawiana formacja. Pomimo faktu, że na koncie tej drużyny znajdują się trzy tytuły mistrzowskie, a w jej składzie występują gracze uznawani za najwybitniejszych na świecie, to SKT T1 Telecom nie było w stanie awansować nawet na mistrzostwa świata, zajmując ostatecznie dopiero czwartą pozycję podczas Koreańskich Regionalnych Finałów.

Sytuacja ta sprawiła, że w koreańskich mediach zawrzało, kibice, jak również eksperci byli w szoku widząc bezradność Fakera i spółki. Zespół ten przegrywał na formacje, z którymi zasadniczo, na papierze nie mieli szans przegrać, a jak wiemy - przegrywali i to często będąc kompletnie miażdżonym.

Stąd też decyzją zarządu organizacji wkrótce z zespołem pożegnać ma się aż trzech zawodników. Niestety źródła Invenu nie podały którzy zawodnicy mieliby się rozstać z zespołem. Wiele mówi się o potencjalnym odejściu Lee „Faker” Sang-hyeok, jednak wciąż są to tylko niepotwierdzone plotki, a co więcej zawodnik ten ma mieć wieloletni kontrakt z zespołem.

Warto także dodać, że na ten moment nie wiadomo, kto jest na celowniku organizacji do potencjalnego zastąpienia poszczególnych zawodników. Wydaje się więc, że koniec jesieni upłynie nam pod bardzo emocjonującymi rotacjami na koreańskiej scenie esportowej. Docelowo SKT T1 ma poinformować o zmianach w przeciągu najbliższych kilku dni.

fot. Riot Games/LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki