Białowłosa już w Heroes od the Storm, a Western Clash zmierza do Los Angeles

Hots whitemane 179nr

Najnowsza aktualizacja jest już dostępna w Heroes of the Storm. Wraz z nią do gry trafiła nowa bohaterka, Białowłosa, a do tego zmiany balansu, poprawki błędów oraz kilka innych modyfikacji.

Nadinkwizytorka Szkarłatnej Krucjaty – Sally Białowłosa – przewodzi z religijnym zapałem świętym wojownikom, którzy poprzysięgli wyplenić nieumarłą zarazę z Azeroth. Wszyscy, którzy po śmierci nie spoczęli w pokoju, mogą liczyć na to, że dostąpią z ręki Białowłosej oczyszczenia w świętym ogniu... czy im się to podoba, czy nie.

Jeśli chodzi o umiejętności pani Whitemane/Białowłosej:

 • Zapał (pasywka) – zdolności lecznicze Białowłosej nakładają Zapał na 8 sek. Sojusznicy objęci działaniem Zapału zostają uleczeni i odzyskują w postaci zdrowia równowartość 100% obrażeń zadanych bohaterom przez Białowłosą.

 • Wołanie o Pomoc (Q) - leczy bohatera sojuszniczego, przywracając mu 145 pkt. zdrowia, i wywołując u Białowłosej Desperację na 4 sek. Desperacja zwiększa koszt many Wołania o Pomoc o 60 pkt. i kumuluje się maksymalnie 3 razy.

 • Inkwizycja (W) - Białowłosa podtrzymuje zdolność na wrogim bohaterze maksymalnie przez 3 sek. i zadaje mu 53 pkt. obrażeń co 0.5 sek., a także spowalnia go o 30%.

 • Ogniste Smagnięcie (E) - po upływie 0.5 sek. Białowłosa razi przeciwników ustawionych w linii prostej i zadaje im 82 pkt. obrażeń. Jeśli pierwszy cios trafi wrogiego bohatera, po upływie krótkiego czasu oczekiwania nastąpi drugi.

Nasza Nadinkwizytorka może zdecydować się na jedno z dwóch ulti:

 • Szkarłatna Egida (R1) - Białowłosa podnosi na duchu pobliskich bohaterów sojuszniczych i przywraca im 250 pkt. zdrowia, a także zapewnia im 40 pkt. pancerza na 4 sek.

 • Boska Sprawiedliwość (R2) - po upływie 1 sek. Białowłosa konsekruje wybrany obszar na 4 sek. i zadaje wrogom znajdującym się na nim 50 pkt. obrażeń co 0.5 sek.

Poza tym, wprowadzono kilka poprawek balansujących. Przykładowo Chromie nadal zadaje spore obrażenia, ale wymaga większej wprawy. Gracze będą musieli więcej ryzykować, aby móc wykorzystać w pełni możliwości tej postaci. Jainy Żywiołak Wody został osłabiony, a Stiukow załapał się na spore roszady w talentach. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Pora na esport! Blizzard Arena będzie po raz pierwszy gościć rozgrywki Western Clash w Ameryce Północnej! Cztery najlepsze na świecie drużyny w Heroes of the Storm z Europy i Ameryki Północnej spotkają się w słonecznej Kalifornii, gdzie wyłonieni zostaną nowi mistrzowie, a do rąk zawodników trafią nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy dolarów.

Team Dignitas mogą po raz kolejny zabrać do domu trofeum, ale HeroesHearth Esports z Ameryki Północnej również radzili sobie ostatnio bardzo dobrze. A może tym razem turniej należeć będzie do Method? A może to Tempo Storm powrócą na szczyt w odświeżonym składzie? Wszystko się może zdarzyć! Bądźcie świadkami zapisywania nowego rozdziału w historii e-sportu w Heroes!

Formuła rozgrywek pozostaje niezmieniona względem turniejów Clash rozegranych w tym roku. Rozstawienie drużyn w tabeli w systemie podwójnym pucharowym będzie zależało od ich bieżącego rankingu HGC. Pierwszego dnia mecze będą rozgrywane do dwóch zwycięstw, a w pozostałych dniach do trzech zwycięstw – z wyjątkiem wielkiego finału do czterech zwycięstw. Drużyna, która awansuje do wielkiego finału bez przegranego żadnego meczu (z górnej tabeli), zacznie z przewagą jednego pola bitwy (1-0 na swoją korzyść).

Drużyny zakwalifikowane do turnieju Western Clash:

 • HeroesHearth Esports
 • Tempo Storm
 • Team Freedom
 • Team Octalysis
 • Team Dignitas
 • Team Liquid
 • Method
 • Leftovers

Transmisja rozpocznie się 10 sierpnia na playheroes.com/esports.

Fot.: Blizzard

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - DEC/18
  02:00
  W7M
  vs
  Wild
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  Trwa
  Team CC
  vs
  Triple Six Legend
  Dota
  2018 Russian eSports Cup
  10:40
  Whites
  vs
  MEGA-LADA
  Dota
  2018 Russian eSports Cup
  10:40
  EPG
  vs
  Underdogs
  Cs
  ESL Meisterschaft Winter 2018 Finals
  Trwa
  Sprout
  vs
  expert

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki