Bilety na wielkie finały Overwatch League w Barclays Center zostały wyprzedane

Overwatch

Bilety na pierwsze w historii wielkie finały Overwatch League zostały wyprzedane. Zawody, w których wyłoniony zostanie mistrz pierwszej globalnej ligi e-sportowej z drużynami reprezentującymi miasta, odbędą się w Barclays Center na nowojorskim Brooklynie w dniach 27–28 lipca 2018.

Od ubiegłego piątku, 18 maja, sprzedano ponad 20 000 biletów na tę imprezę, dzięki czemu stała się ona największym wydarzeniem e-sportowym w historii Barclays Center.

Wielkie finały będą zwieńczeniem inauguracyjnego sezonu Overwatch League, który rozpoczął się 10 stycznia. Zespoły mierzyły się w czterech kolejnych etapach wieńczonych ich finałami. Finały etapu 4 zaplanowane są na 17 czerwca. Następnie w dniach 11-21 lipca na Blizzard Arena Los Angeles w Burbank w Kalifornii zostaną rozegrane play-offy Overwatch League.

Bilety na pozostałe mecze sezonu regularnego oraz play-offy są już dostępne na stronie AXS.com. W play-offach sześć drużyn zmierzy się o prawo do uczestnictwa w Wielkich finałach w brooklyńskim Barclays Center. Dwie drużyny, które zakwalifikują się do wielkich finałów, powalczą o nagrody z puli 1,4 miliona dolarów, trofeum Overwatch League, a także zapisanie się w historii jako mistrzowie sezonu inauguracyjnego.

Wielkie finały Overwatch League będą transmitowane na żywo z Barclays Center na stronach Twitch, OverwatchLeague.com oraz MLG.com, a także w aplikacji Overwatch League.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki