Bilety na wielkie finały Overwatch League w Barclays Center zostały wyprzedane

Overwatch

Bilety na pierwsze w historii wielkie finały Overwatch League zostały wyprzedane. Zawody, w których wyłoniony zostanie mistrz pierwszej globalnej ligi e-sportowej z drużynami reprezentującymi miasta, odbędą się w Barclays Center na nowojorskim Brooklynie w dniach 27–28 lipca 2018.

Od ubiegłego piątku, 18 maja, sprzedano ponad 20 000 biletów na tę imprezę, dzięki czemu stała się ona największym wydarzeniem e-sportowym w historii Barclays Center.

Wielkie finały będą zwieńczeniem inauguracyjnego sezonu Overwatch League, który rozpoczął się 10 stycznia. Zespoły mierzyły się w czterech kolejnych etapach wieńczonych ich finałami. Finały etapu 4 zaplanowane są na 17 czerwca. Następnie w dniach 11-21 lipca na Blizzard Arena Los Angeles w Burbank w Kalifornii zostaną rozegrane play-offy Overwatch League.

Bilety na pozostałe mecze sezonu regularnego oraz play-offy są już dostępne na stronie AXS.com. W play-offach sześć drużyn zmierzy się o prawo do uczestnictwa w Wielkich finałach w brooklyńskim Barclays Center. Dwie drużyny, które zakwalifikują się do wielkich finałów, powalczą o nagrody z puli 1,4 miliona dolarów, trofeum Overwatch League, a także zapisanie się w historii jako mistrzowie sezonu inauguracyjnego.

Wielkie finały Overwatch League będą transmitowane na żywo z Barclays Center na stronach Twitch, OverwatchLeague.com oraz MLG.com, a także w aplikacji Overwatch League.

0 komentarzy

Mecze

 • Sc
  2018 Global StarCraft II League S3
  12:30
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  Israel eSports Championship 2018
  Trwa
  Aequus Club
  vs
  NOM
  Cs
  GG.BET Summer CIS
  Trwa
  Unique
  vs
  GoodJob
  Cs
  Thunderpick Invitational #3
  Trwa
  warmup
  vs
  Syman
  Cs
  Stream.me CIS Challenger League #2
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  Quantum Bellator Fire

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki