Brendan "PlayerUnknown" Greene opuszcza szeregi PUBG

Brendan greene1 1

Brendan "PlayerUnknown" Greene powinien być bardzo dobrze znany graczom PUBG, w końcu to on odpowiada za powstanie tego battle royale’a. Dowiadujemy się, że twórca opuszcza dzieło, które nosi jego imię i przenosi się do innego projektu. Tak, "PlayerUnknown" nie będzie dalej pracował przy PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, ale pozostaje w firmie PUBG Corp.

Jego miejsce zajmie Taeseok Jang, a sam Brendan "PlayerUnknown" Greene zajmie się rozwojem nowej dywizji o nazwie PUBG Special Projects.

"Online experiences and spaces can connect us in ways I only dreamed of when I first sat in front of a computer some 30 years ago, and it is those dreams of connecting others that is driving our work at PUBG Special Projects."

Nowy wydział zajmie się tworzeniem technologii, narzędzi i gameplay’ów oraz odkrywaniem nowych sposób na łączenie przestrzeni growej. Nie wiadomo, czy spod jego ręki powstanie bezpośrednio nowa gra, ale wiemy, że będzie działał w okolicach tego tematu. Jego drogi z PUBG również nie rozejdą się całkowicie, bowiem wciąż będzie piastował stanowisko konsultanta.

Teraz pozostaje po prostu czekać na to, co PUBG Special Projects pokaże światu.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki