Co nas czeka w tegorocznym All-Stars 2017?

Header v2

Już za dwa dni, 8 grudnia 2017 roku, w ciepłym Los Angeles rozpoczynają się długo wyczekiwane rozgrywki All-Stars 2017. Warto również zauważyć, że w tym roku to wspaniałe wydarzenie, nieoficjalnie zamykające profesjonalny sezon rozgrywek, będzie delikatnie różnić się od poprzednich edycji.

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, w tym roku All-Stars będzie rozgrywany w bardziej „poważnym” stylu. Co to oznacza? Przede wszystkim powiększono pule regionów, które będą mogły wziąć udział. Dotychczas było to tylko 5 zespołów (+1 dobierany z dzikiej karty), w tym roku zobaczymy aż osiem zespołów, do rozgrywki dochodzą reprezentacje z takich regionów jak: Wietnam (GPL), Brazylia (CBLOL), Turcja (TCL).

W tym roku ujrzymy także zupełnie nowy system rozgrywanych spotkań. Do tej pory mieliśmy starcia dwóch zespołów Team Fire oraz Team Ice. Teraz każdy z zespołów będzie reprezentował swój region i brał udział w Fazie Grupowej a następie, jeżeli wygrają swoje spotkania w Fazie Pucharowej. Do tego dojdzie turniej 1vs1, który zostanie rozegrany pomiędzy każdym z zawodników. W tym przypadku będzie obowiązywała prosta i klasyczna drabinka pojedynczych eliminacji.

Warto również przypomnieć, że w tegorocznym All-Stars 2017, również zobaczymy Polaka – Marcina „jankosa” Jankowskiego. Polski zawodnik będzie oczywiście w zespole EU LCS, w którym występują również takie gwiazdy jak: Rekkles, PowerOfEvil czy sOAZ.

Niestety, fani Polskiego zawodnika mogą mieć problem z obejrzeniem spotkań z jego udziałem, gdyż mecz EU LCS vs. LCK odbędzie się co prawda w pierwszym dniu rozgrywek, ale o godzinie 1:15 czasu Polskiego. Sytuacja nie zmieni się również w kolejnych dniach, gdyż wszystkie spotkania w ramach All-Stars odbędą się między północą a szóstą nad ranem czasu Polskiego.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki