Co nas czeka w tegorocznym All-Stars 2017?

Header v2

Już za dwa dni, 8 grudnia 2017 roku, w ciepłym Los Angeles rozpoczynają się długo wyczekiwane rozgrywki All-Stars 2017. Warto również zauważyć, że w tym roku to wspaniałe wydarzenie, nieoficjalnie zamykające profesjonalny sezon rozgrywek, będzie delikatnie różnić się od poprzednich edycji.

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, w tym roku All-Stars będzie rozgrywany w bardziej „poważnym” stylu. Co to oznacza? Przede wszystkim powiększono pule regionów, które będą mogły wziąć udział. Dotychczas było to tylko 5 zespołów (+1 dobierany z dzikiej karty), w tym roku zobaczymy aż osiem zespołów, do rozgrywki dochodzą reprezentacje z takich regionów jak: Wietnam (GPL), Brazylia (CBLOL), Turcja (TCL).

W tym roku ujrzymy także zupełnie nowy system rozgrywanych spotkań. Do tej pory mieliśmy starcia dwóch zespołów Team Fire oraz Team Ice. Teraz każdy z zespołów będzie reprezentował swój region i brał udział w Fazie Grupowej a następie, jeżeli wygrają swoje spotkania w Fazie Pucharowej. Do tego dojdzie turniej 1vs1, który zostanie rozegrany pomiędzy każdym z zawodników. W tym przypadku będzie obowiązywała prosta i klasyczna drabinka pojedynczych eliminacji.

Warto również przypomnieć, że w tegorocznym All-Stars 2017, również zobaczymy Polaka – Marcina „jankosa” Jankowskiego. Polski zawodnik będzie oczywiście w zespole EU LCS, w którym występują również takie gwiazdy jak: Rekkles, PowerOfEvil czy sOAZ.

Niestety, fani Polskiego zawodnika mogą mieć problem z obejrzeniem spotkań z jego udziałem, gdyż mecz EU LCS vs. LCK odbędzie się co prawda w pierwszym dniu rozgrywek, ale o godzinie 1:15 czasu Polskiego. Sytuacja nie zmieni się również w kolejnych dniach, gdyż wszystkie spotkania w ramach All-Stars odbędą się między północą a szóstą nad ranem czasu Polskiego.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki