Codewise Unicorns z pierwszą porażką w turnieju Grand Hotshots

Codewise

Grand Hotshots to turniej z pulą nagród wynoszącą 17 200 dolarów. Z kolei zwycięzca wzbogaci się aż o 8600 dolarów. Dwie polskie formacje znalazły się w tym wydarzeniu. PACT po dwóch przegranych bardzo szybko pożegnał się z rozgrywkami. Z kolei Codewise Unicorns po pierwszej przegranej wciąż pozostaje jednak w grze.

Codewise Unicorns trafiło do grupy C wraz z takimi ekipami jak: 3DMAX, forZe oraz Copenhagen Flames, z którymi przyszło im się zmierzyć. Spotkanie zostało rozegrane w formacie best of 1. Mapą tego spotkania był de_train. Duńska formacja rozpoczynając potyczkę po stronie atakującej lepiej weszła w to spotkanie, wygrywając rundę pistoletową oraz dwie następne. Wysuwając się tym samym na trzypunktowe prowadzenie. Codewise Unicorns jednak nie zamierzało tak łatwo składać broni i w zdecydowany sposób wygrało kolejnych pięć rund, co pozwoliło 'Jednorożcom' wyjść na prowadzenie 5:3. Wtedy do głosu ponownie doszli Duńczycy zdobywając trzy punkty z rzędu. Końcówka pierwszej części spotkania przebiegała w zaciętej walce punkt za punkt, a ostatecznie zakończyła się rezultatem 8:7 dla duńskiej formacji.

Po zmianie stron zdecydowanie lepiej grę zaczęli czytać Polacy, którzy wygrywając rundę pistoletową, zdołali wygrać trzy kolejne, co dało 'Jednorożcom' małą przewagę nad rywalami. Copenhagen Flames nie zamierzało jednak odpuszczać i zaczęło dobrze czytać zamiary swoich rywali, co poskutkowało trzema wygranymi z rzędu rundami i remisem (11:11). Polacy ponownie ruszyli do ataku i wygrywając kolejno dwa punkty mogli czuć się pewnie. Jednakże Duńczycy ponownie w wyborny sposób odczytali zamiary swoich rywali i zdołali wygrać aż pięć rund z rzędu co pozwoliło drużynie Copenhagen Flames wygrać z polską formacją 16:13.

O 18:25 Codewise Unicorns rozpoczęło swoje drugie spotkanie z forZe o pozostanie w turnieju. Mecz toczy się na mapie de_mirage.

fot. Maciej Kołek - Fotograf

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki