Czas na finały ESL Mistrzostw Polski w League of Legends!

D8t4lxyvuaagjny

Kolejne starcie “Diabłów” z “Illuminatami”, ale tym razem w ramach finałów wiosennego splitu ESL Mistrzostw Polski 2019! Po zmaganiach on-line przyszedł czas na lanowe finały i już dziś poznamy pierwszego finalistę ESL MP!

Illuminar Gaming vs devils.one - 21:30 - BO3
W finałowym pojedynku Ścieżki Mistrzów nie mogły spotkać się inne drużyny niż IHG oraz DV1. Oba zespoły od samego początku były stawiane w roli faworytów do wygrania turnieju. “Diabły” bez większych problemów pokonały każdego rywala i w bardzo ładnym stylu zapewniły sobie miejsce w finałach. O ile IHG nie miało problemów w grupie, to w ćwierćfinale zawodnicy SuperNitro1 zdołali urwać mapę ekipie Delorda. 
W zeszłym tygodniu devils.one zdołało pokonać IHG w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Czy ekipa Pukiego zdoła zemścić się na DV1? A może to podopieczni Hatchiego jeszcze bardziej umocnią swoją pozycję na rodzimej scenie League of Legends? Emocji z pewnością nie zabraknie i wszystkich fanów LoL-a zapraszamy na kanał ESL Polska, aby śledzić i kibicować ulubionemu zespołowi.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  03:00
  Bloodyface
  vs
  pnc
  2019 GrandMasters S2 Americas
  03:30
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Dota
  2019 The International
  04:40
  TBD
  vs
  TBD
  Dota
  2019 The International
  07:40
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  ESEA
  08:00
  DIVIZON
  vs
  BIG

Dodaj nas

Kalendarz