Czas na finały ESL Mistrzostw Polski w League of Legends!

D8t4lxyvuaagjny

Kolejne starcie “Diabłów” z “Illuminatami”, ale tym razem w ramach finałów wiosennego splitu ESL Mistrzostw Polski 2019! Po zmaganiach on-line przyszedł czas na lanowe finały i już dziś poznamy pierwszego finalistę ESL MP!

Illuminar Gaming vs devils.one - 21:30 - BO3
W finałowym pojedynku Ścieżki Mistrzów nie mogły spotkać się inne drużyny niż IHG oraz DV1. Oba zespoły od samego początku były stawiane w roli faworytów do wygrania turnieju. “Diabły” bez większych problemów pokonały każdego rywala i w bardzo ładnym stylu zapewniły sobie miejsce w finałach. O ile IHG nie miało problemów w grupie, to w ćwierćfinale zawodnicy SuperNitro1 zdołali urwać mapę ekipie Delorda. 
W zeszłym tygodniu devils.one zdołało pokonać IHG w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Czy ekipa Pukiego zdoła zemścić się na DV1? A może to podopieczni Hatchiego jeszcze bardziej umocnią swoją pozycję na rodzimej scenie League of Legends? Emocji z pewnością nie zabraknie i wszystkich fanów LoL-a zapraszamy na kanał ESL Polska, aby śledzić i kibicować ulubionemu zespołowi.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  WOLF
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Five Brothers
  Dota
  RedRain Cup Season 3
  Trwa
  Team Edition
  vs
  Eclipse
  Dota
  2019 EPICENTER Major
  10:00
  LGD
  vs
  Forward Gaming
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Summer
  10:00
  Gen.G
  vs
  SANDBOX

Dodaj nas

Kalendarz