Czas na finały ESL Mistrzostw Polski w League of Legends!

D8t4lxyvuaagjny

Kolejne starcie “Diabłów” z “Illuminatami”, ale tym razem w ramach finałów wiosennego splitu ESL Mistrzostw Polski 2019! Po zmaganiach on-line przyszedł czas na lanowe finały i już dziś poznamy pierwszego finalistę ESL MP!

Illuminar Gaming vs devils.one - 21:30 - BO3
W finałowym pojedynku Ścieżki Mistrzów nie mogły spotkać się inne drużyny niż IHG oraz DV1. Oba zespoły od samego początku były stawiane w roli faworytów do wygrania turnieju. “Diabły” bez większych problemów pokonały każdego rywala i w bardzo ładnym stylu zapewniły sobie miejsce w finałach. O ile IHG nie miało problemów w grupie, to w ćwierćfinale zawodnicy SuperNitro1 zdołali urwać mapę ekipie Delorda. 
W zeszłym tygodniu devils.one zdołało pokonać IHG w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Czy ekipa Pukiego zdoła zemścić się na DV1? A może to podopieczni Hatchiego jeszcze bardziej umocnią swoją pozycję na rodzimej scenie League of Legends? Emocji z pewnością nie zabraknie i wszystkich fanów LoL-a zapraszamy na kanał ESL Polska, aby śledzić i kibicować ulubionemu zespołowi.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Invictus Gaming
  vs
  mousesports
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Imperial
  vs
  MIBR

Dodaj nas

Kalendarz