Czerwcowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce 2019

Przeglad lanow esportivo

Zaczyna się. Upały, wakacje i e-sportowe turnieje dla amatorów w praktycznie każdym większym (i w wielu mniejszych) mieście w Polsce. Ci, którzy nie planów na wakacje, mogą wybrać się chociażby na e-sportowy tour po naszym kraju, jeżdżąc od miasta do miasta i zaliczając kolejne imprezy. Czemu nie?

O tych największych profesjonalnych i półprofesjonalnych imprezach dowiecie się z naszego newsroomu. W naszym kalendarzu można jednak znaleźć amatorskie turnieje, w których może wziąć udział praktycznie każdy. Takie imprezy to idealna okazja, by spróbować swoich sił bez zbędnej presji, ale w otoczeniu emocji towarzyszącym takim wydarzeniom. Podczas sieciowych rozgrywek trudno poczuć tego prawdziwego ducha rywalizacji. Nikt nie krzyczy, nikt nie dopinguje, nie ma tego uczucia dziesiątek spojrzeń na karku... własnie dlatego LAN-y oferują jednak dużo więcej niż sieciowe zmagania.

W czerwcu 2019 tradycyjnie królować będą rozsiane po całym kraju amatorskie turnieje League of Legends, CS:GO, Hearthstone oraz FIFA. Bardzo pocieszeni będą również fani bijatyk. Wciąż grane są turnieje najnowszej odsłony Mortal Kombat, Tekkena, a nawet Smash On!. Zazwyczaj wpisowe waha się w granicach 5-10 zł, z czego część lub nawet całość składa się na nagrody dla zwycięzców. Ci ze strategicznym podejściem i sympatią do polskich produkcji nie mogą przegapić granych w czerwcu turniejów Gwinta.

Zaglądajcie często do naszego kalendarza, aby zawsze być na bieżąco!

W naszym kalendarzu znajdziecie wszystkie imprezy, które dodajemy, ale także te, które dodajecie wy, czytelnicy. Za pomocą funkcji "Dodaj Wydarzenie" możecie dodawać własne imprezy na naszą stronę, które po sprawdzeniu zostaną opublikowane w naszym kalendarzu e-sportowym. Jeżeli w waszej okolicy dzieje się coś ciekawego lub sami jesteście organizatorami turnieju bądź imprezy związanej z naszymi ulubionymi grami, śmiało dodawajcie ją do naszego systemu!

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  WOLF
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Five Brothers
  Dota
  RedRain Cup Season 3
  Trwa
  Team Edition
  vs
  Eclipse
  Dota
  2019 EPICENTER Major
  10:00
  LGD
  vs
  Forward Gaming
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Summer
  10:00
  Gen.G
  vs
  SANDBOX

Dodaj nas

Kalendarz