Cztery polskie drużyny w akcji - już jutro startują kwalifikacje do Minora IEM Katowice 2019

Byali

Już jutro rusza ostatni etap kwalifikacji do Minora na Intel Extreme Masters Katowice 2019. W sumie w rozgrywkach weźmie udział szesnaście zespołów, z których tylko osiem zapewni sobie miejsce na wspomnianej imprezie. Warto zaznaczyć, że w gronie uczestników znalazły się aż cztery polskie ekipy.

W czasie internetowych kwalifikacji zobaczymy między innymi Virtus.pro, Team Kinguin, X-Kom Team oraz MIKSTURE. W sumie w kwalifikacjach weźmie udział czołówka polskich zawodników ze sceny CS:GO. To jednak nie wszystko, bo poza wymienionymi polskimi formacjami zobaczymy także Heroic, Team Vitality, mousesports, Team LDLC.com, ENCE, FragstersSprout, OpTic Gaming, Space Soldiers oraz North, Windigo Gaming i Valiance & Co.

Jeżeli chodzi o format rozgrywek, to odbywają się one na zasadzie drabinki podwójnych eliminacji. Pierwsze spotkania odbędą się jutro od godziny 11:00. W tym samym czasie do walki staną dwa polskie zespoły - Virtus.pro, które podejmie Team Vitality oraz X-Kom Team, które stoczy bój z mousesports. Natomiast o 14:00 do walki wkroczy MIKSTURA, które podejmie OpTic Gaming. W tym samym czasie Team Kinguin stoczy kosmiczny bój ze Space Soldiers.

Całe wydarzenie potrwa tylko dwa dni, pomiędzy 12 a 13 grudnia. tranmisja ze spotkań będzie dostępna za pośrednictwem dwóch kanałów - TUTAJ oraz TUTAJ. Europejski Minor do IEM Katowice odbędzie się z kolei pomiędzy 16 a 20 stycznia. Zespoły zawalczą o 50$ dolarów w puli nagród, a także dwa miejsca na Majorze IEM Katowice 2019.

fot. DreamHack

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki