Czym jest Polish Divisions? Nową Polską ligą Quake Champions!

Polish division 968x505

Ostatnim czasy obserwujemy, wręcz wysyp coraz to nowych lig czy turniejów dedykowanych CS:GO, League of Legends czy chociażby Rainbow Six: Siege. Niestety tak dużym zainteresowaniem nie cieszy się kontynuacja kultowej gry esportowej, czyli Quake Champions.

Teraz to może się zmienić, a wszystko za sprawą... polaków, bo jak się okazało, właśnie zapowiedziano powstanie czegoś nowego. Mowa tutaj o Polish Divisions, czyli nowej lidze, która dedykowana będzie dla drużyn Quake Champions.

Niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie przedstawić Wam żadnego konkretu, na temat nowej ligi. Całość jest bardzo tajemnicza, a jedyne co na ten moment zaprezentowany, to krótki 13-sekundowy trailer. Wiemy, że ma ona wkrótce wystartować, a jeszcze szybciej poznamy pierwsze szczegóły dotyczące formatu, zasad, a także systemu, jakim będą kierować się organizatorzy.

Jednak już teraz jedno jest pewne - powstanie nowego projektu może ponownie w Polsce wywołać wzrost zainteresowania Quake. Wszyscy dobrze pamiętamy, jak polacy przegrywali tysiące godzin w poprzednie wersje serii Quake, jak Quake III Arena czy Quake IV. Nie wiadomo również, czy w całej immprezie wezmą udział czołowi polscy zawodnicy, tacy jak, chociażby Maciej „Av3k” Krzykowski.

Pierwsze konkrety mamy poznać nie długo, a o wszystkim będziemy informować na łamach naszego portalu. Zachęcamy także do polubienia fanpage Polish Divisions na Facebooku, a także odwiedzenia ich strony internetowej.

fot. Polish Divisions

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki