Darmowy CS:GO i Tryb Battle Royale - Aktualizacja Danger Zone już dostępna!

5c099291cf7ece34b7000001.png

Od kilku dni wszyscy czekaliśmy na niespodziankę, którą wydawca CS:GO - Valve zapowiadał, pobudzając wyobraźnię swoich graczy. Wczoraj późnym wieczorem w końcu wszystko stało się jasne - CS:GO otrzymuje tryb Battle Royale oraz staje się całkowicie DARMOWYM tytułem!

Tryb Battle Royale otrzymał nazwę Danger Zone - cały tryb działać będzie na stosunkowo prostej zasadzie. Na mapie pojawia się między 16-18 graczy (w zależności od formatu, w jakim gramy solo/grupowo). Mecze będą trwały do dziesięciu minut, a wygrywa osoba, która pozostanie ostatnia przy życiu - klasycznie jak w większości gier tego typu.

Jeżeli chodzi o przejście CS:GO na model Free-to-Play, to jest to w pełni darmowa wersja CS:GO upoważniająca gracza do korzystania ze wszystkich dostępnych trybów, również matchmakingów. Jedynym haczykiem jest ten, że darmowi użytkownicy będą mieli mniejszą szansę przy dystrybucji nagród za mecze.

Jeżeli chodzi o graczy, którzy kupili CS:GO przed przejściem na F2P, to otrzymają oni status Prime oraz Odznakę Lojalnościową. Status Prime zapewni im, że w czasie wyszukiwania gier np. w trybie rankingowym będą oni przydzielani tylko do graczy z tym samym statusem. Natomiast Odznaka Lojalnościowa, to dodatek, mający na celu wyróżnić graczy, którzy zakupili cyfrową edycję gry.

Ostatnią z nowości, która wczorajszej nocy trafiła na serwery jest skrzynia Danger Zone. Co ciekawe, nowa skrzynia będzie dystrybuowana tylko dla posiadaczy statusu Prime, również użytkownicy Prime otrzymają możliwość zdobycia skina MP5-SD Lab Rats, gdy uzyskają 250 punktów przed 9 stycznia 2019. Na koniec ciekawostka - w nowej skrzyni znalazł się długo wyczekiwany skin - AK47 Asimov oraz kilka skinów noży z serii Horizon.

fot. Counter-strike.net/Valve

0 komentarzy