Darmowy CS:GO i Tryb Battle Royale - Aktualizacja Danger Zone już dostępna!

5c099291cf7ece34b7000001.png

Od kilku dni wszyscy czekaliśmy na niespodziankę, którą wydawca CS:GO - Valve zapowiadał, pobudzając wyobraźnię swoich graczy. Wczoraj późnym wieczorem w końcu wszystko stało się jasne - CS:GO otrzymuje tryb Battle Royale oraz staje się całkowicie DARMOWYM tytułem!

Tryb Battle Royale otrzymał nazwę Danger Zone - cały tryb działać będzie na stosunkowo prostej zasadzie. Na mapie pojawia się między 16-18 graczy (w zależności od formatu, w jakim gramy solo/grupowo). Mecze będą trwały do dziesięciu minut, a wygrywa osoba, która pozostanie ostatnia przy życiu - klasycznie jak w większości gier tego typu.

Jeżeli chodzi o przejście CS:GO na model Free-to-Play, to jest to w pełni darmowa wersja CS:GO upoważniająca gracza do korzystania ze wszystkich dostępnych trybów, również matchmakingów. Jedynym haczykiem jest ten, że darmowi użytkownicy będą mieli mniejszą szansę przy dystrybucji nagród za mecze.

Jeżeli chodzi o graczy, którzy kupili CS:GO przed przejściem na F2P, to otrzymają oni status Prime oraz Odznakę Lojalnościową. Status Prime zapewni im, że w czasie wyszukiwania gier np. w trybie rankingowym będą oni przydzielani tylko do graczy z tym samym statusem. Natomiast Odznaka Lojalnościowa, to dodatek, mający na celu wyróżnić graczy, którzy zakupili cyfrową edycję gry.

Ostatnią z nowości, która wczorajszej nocy trafiła na serwery jest skrzynia Danger Zone. Co ciekawe, nowa skrzynia będzie dystrybuowana tylko dla posiadaczy statusu Prime, również użytkownicy Prime otrzymają możliwość zdobycia skina MP5-SD Lab Rats, gdy uzyskają 250 punktów przed 9 stycznia 2019. Na koniec ciekawostka - w nowej skrzyni znalazł się długo wyczekiwany skin - AK47 Asimov oraz kilka skinów noży z serii Horizon.

fot. Counter-strike.net/Valve

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki