Darmowy karnet bojowy na przyszły sezon w Fortnite, jeśli…

Fortnite blog share the love event br07 news featured sharethelove announce v2 (2) 1920x1080 7ecea039d08e269e8ff62ee7677d6ff742631e0b

…spełnicie pewien warunek.

Epic Games poinformowało, że każdy, kto do 27 lutego ukończy 13 darmowych wyzwań Dogrywki, otrzyma karnet bojowy nadciągającego sezonu 8 ZA DARMO! Dzięki karnetowi bojowemu sezonu 8 natychmiast odblokujecie dwa stroje sezonu 8 i będziecie mogli zdobyć pięć kolejnych. Zaoszczędźcie swoje V-dolce, bowiem ten karnet „fundują” deweloperzy. Zakładając oczywiście, że ukończycie wymagane zadania.

To jednak nie wszystko! W grze pojawił się Karabin Piechoty, zmieniono lekko (ale znacząco!) działanie jednorazowego Krzaka, a Kusza Amora tymczasowo wróciła do zabawy. Całkiem mocno za to znerfiono wyrzutnię rakiet, a granaty poszły do skarbca – znaczy, nie są dostępne w rozgrywce. Co lepsze, zmniejszono początkowe opóźnienie turbo-budowania z 0,15 do 0,05. Dzięki temu  można jeszcze szybciej stawiać ściany.

Do tego pułapki podłogowe w razie potrzeby automatycznie zbudują wymagany fragment podłogi. Zakładając oczywiście, że mamy wymagane do tego surowce. Pojawiły się również drobne zmiany w tyrolkach, które powinny je znacząco usprawnić.

W Ratowaniu Świata pojawiło się siódme wyzwanie tygodnia w Mróznite: Tankowanie. Usprawniono reakcję na bezczynność w kampanii, więc AFK-erzy nie będą mieli już tak łatwo. Pełen opis nowości oraz poprawek znajdziecie tutaj.

7 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki