Darmowy karnet bojowy na przyszły sezon w Fortnite, jeśli…

Fortnite blog share the love event br07 news featured sharethelove announce v2 (2) 1920x1080 7ecea039d08e269e8ff62ee7677d6ff742631e0b

…spełnicie pewien warunek.

Epic Games poinformowało, że każdy, kto do 27 lutego ukończy 13 darmowych wyzwań Dogrywki, otrzyma karnet bojowy nadciągającego sezonu 8 ZA DARMO! Dzięki karnetowi bojowemu sezonu 8 natychmiast odblokujecie dwa stroje sezonu 8 i będziecie mogli zdobyć pięć kolejnych. Zaoszczędźcie swoje V-dolce, bowiem ten karnet „fundują” deweloperzy. Zakładając oczywiście, że ukończycie wymagane zadania.

To jednak nie wszystko! W grze pojawił się Karabin Piechoty, zmieniono lekko (ale znacząco!) działanie jednorazowego Krzaka, a Kusza Amora tymczasowo wróciła do zabawy. Całkiem mocno za to znerfiono wyrzutnię rakiet, a granaty poszły do skarbca – znaczy, nie są dostępne w rozgrywce. Co lepsze, zmniejszono początkowe opóźnienie turbo-budowania z 0,15 do 0,05. Dzięki temu  można jeszcze szybciej stawiać ściany.

Do tego pułapki podłogowe w razie potrzeby automatycznie zbudują wymagany fragment podłogi. Zakładając oczywiście, że mamy wymagane do tego surowce. Pojawiły się również drobne zmiany w tyrolkach, które powinny je znacząco usprawnić.

W Ratowaniu Świata pojawiło się siódme wyzwanie tygodnia w Mróznite: Tankowanie. Usprawniono reakcję na bezczynność w kampanii, więc AFK-erzy nie będą mieli już tak łatwo. Pełen opis nowości oraz poprawek znajdziecie tutaj.

7 komentarzy