Daybreak Games ogłasza ligę H1Z1 Pro League!

45952

Daybreak Games ogłosiło partnerstwo z Twin Galaxies. Z tej kooperacji powstało H1Z1 Pro League. Nowa liga składać się będzie z piętnastu drużyn po pięciu zawodników. W sumie zatem na polu bitwy zobaczymy siedemdziesięciu pięciu graczy, walczących w dwóch, dziesięciotygodniowych sezonach.

Gracze mają zagwarantowaną minimalną wypłatę wynoszącą 50 tysięcy dolarów za wzięcie udziału w zawodach. Pierwszy sezon wystartuje na początku 2018 roku. W zasadzie jest to pierwsza, profesjonalna liga e-sportowa gatunku Battle Royale. Od jej powodzenia zależeć możne e-sportowa przyszłość wielu tytułów, jak chociażby Playerunknown's Battlegrounds.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w H1Z1 Pro League to musicie poczekać na oficjalną notkę. Każdy otrzyma szanse na zakwalifikowanie się – zespoły będą wybierane na podstawie wypełnionej aplikacji. Całość NIE zostanie objęta żadnym wpisowym.

Ciekawi mnie, czy znajdą się chętni. Czasy świetności są już dawno za H1Z1 i teraz na rynku liczą się inne tytuły. Kto wie, może otwarty format turnieju zainteresuje społeczność.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  iBUYPOWER
  Trwa
  Torqued
  vs
  compLexity Gaming
  Dota
  WESG
  03:00
  paiN Gaming
  vs
  Russia
  Cs
  WESG
  03:00
  TeamOne
  vs
  Russia
  Sc
  WESG
  03:00
  Maru
  vs
  Dark
  Dota
  WESG
  03:00
  Rock.Y
  vs
  Team Hellas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki