Daybreak Games ogłasza ligę H1Z1 Pro League!


10 dni temu
88

Daybreak Games ogłosiło partnerstwo z Twin Galaxies. Z tej kooperacji powstało H1Z1 Pro League. Nowa liga składać się będzie z piętnastu drużyn po pięciu zawodników. W sumie zatem na polu bitwy zobaczymy siedemdziesięciu pięciu graczy, walczących w dwóch, dziesięciotygodniowych sezonach.

Gracze mają zagwarantowaną minimalną wypłatę wynoszącą 50 tysięcy dolarów za wzięcie udziału w zawodach. Pierwszy sezon wystartuje na początku 2018 roku. W zasadzie jest to pierwsza, profesjonalna liga e-sportowa gatunku Battle Royale. Od jej powodzenia zależeć możne e-sportowa przyszłość wielu tytułów, jak chociażby Playerunknown's Battlegrounds.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w H1Z1 Pro League to musicie poczekać na oficjalną notkę. Każdy otrzyma szanse na zakwalifikowanie się – zespoły będą wybierane na podstawie wypełnionej aplikacji. Całość NIE zostanie objęta żadnym wpisowym.

Ciekawi mnie, czy znajdą się chętni. Czasy świetności są już dawno za H1Z1 i teraz na rynku liczą się inne tytuły. Kto wie, może otwarty format turnieju zainteresuje społeczność.

Komentarze 0