Daybreak Games ogłasza ligę H1Z1 Pro League!

45952

Daybreak Games ogłosiło partnerstwo z Twin Galaxies. Z tej kooperacji powstało H1Z1 Pro League. Nowa liga składać się będzie z piętnastu drużyn po pięciu zawodników. W sumie zatem na polu bitwy zobaczymy siedemdziesięciu pięciu graczy, walczących w dwóch, dziesięciotygodniowych sezonach.

Gracze mają zagwarantowaną minimalną wypłatę wynoszącą 50 tysięcy dolarów za wzięcie udziału w zawodach. Pierwszy sezon wystartuje na początku 2018 roku. W zasadzie jest to pierwsza, profesjonalna liga e-sportowa gatunku Battle Royale. Od jej powodzenia zależeć możne e-sportowa przyszłość wielu tytułów, jak chociażby Playerunknown's Battlegrounds.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w H1Z1 Pro League to musicie poczekać na oficjalną notkę. Każdy otrzyma szanse na zakwalifikowanie się – zespoły będą wybierane na podstawie wypełnionej aplikacji. Całość NIE zostanie objęta żadnym wpisowym.

Ciekawi mnie, czy znajdą się chętni. Czasy świetności są już dawno za H1Z1 i teraz na rynku liczą się inne tytuły. Kto wie, może otwarty format turnieju zainteresuje społeczność.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki