Daybreak Games ogłasza ligę H1Z1 Pro League!

45952

Daybreak Games ogłosiło partnerstwo z Twin Galaxies. Z tej kooperacji powstało H1Z1 Pro League. Nowa liga składać się będzie z piętnastu drużyn po pięciu zawodników. W sumie zatem na polu bitwy zobaczymy siedemdziesięciu pięciu graczy, walczących w dwóch, dziesięciotygodniowych sezonach.

Gracze mają zagwarantowaną minimalną wypłatę wynoszącą 50 tysięcy dolarów za wzięcie udziału w zawodach. Pierwszy sezon wystartuje na początku 2018 roku. W zasadzie jest to pierwsza, profesjonalna liga e-sportowa gatunku Battle Royale. Od jej powodzenia zależeć możne e-sportowa przyszłość wielu tytułów, jak chociażby Playerunknown's Battlegrounds.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w H1Z1 Pro League to musicie poczekać na oficjalną notkę. Każdy otrzyma szanse na zakwalifikowanie się – zespoły będą wybierane na podstawie wypełnionej aplikacji. Całość NIE zostanie objęta żadnym wpisowym.

Ciekawi mnie, czy znajdą się chętni. Czasy świetności są już dawno za H1Z1 i teraz na rynku liczą się inne tytuły. Kto wie, może otwarty format turnieju zainteresuje społeczność.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki