Devils.one wciąż niepewne awansu do następnej rundy European Masters

 diktkpturbxy85mjyxy2ziowezywm3zwvjntrhmdlhnte1mzjinwy1mi5qcgerkwlnayya

Ostatni dzień zmagań w ramach regularnej fazy grupowej rundy play-in European Masters dobiegł końca. Niestety Devils.one wciąż nie może być pewne udziału w głównej fazie turnieju, a to wszystko za sprawą wczorajszej porażki na liderów tabeli, czyli zawodników SK Gaming Prime.

Przypomnijmy, że po drugim dniu zmagań Devils.one uplasowało się na pozycji wicelidera klasyfikacji fazy grupowej i starcie z ekipą występującą w Premier Tour miało zdecydować, która z drużyn przejdzie dalej. Patrząc na poprzednie starcia Devils.one wydawało się, że polska ekipa jest na dobrej drodze, aby objąć fotel lidera i dołączyć do Rogue Esports Club w następnej rundzie European Masters.

Niestety wyszło inaczej - SK Gaming Prime okazało się lepszym zespołem i to właśnie podopieczni Rama „Brokensharda” Djemala mogą już przygotowywać się do walki w następnej rundzie. Z kolei przed Devils.one mecz ostatniej szansy - Cinkrof i spółka już dziś o 18:00 czasu polskiego zmierzą się z MAD Lions E.C. Zwycięzca tego starcia zapewni sobie miejsce w kolejnej rundzie.

Z kolei o ostatnie miejsce w fazie pucharowej European Masters zawalczą zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca, czyli Misfits Premier i Diabolus Esports. Transmisja z obu spotkań będzie dostępna na oficjalnym kanale Polsat Games w serwisie Twitch.

Poniżej prezentujemy wyniki trzeciego dnia:

  • Devils.one 1:0 Diabolus Esports
  • SK Gaming Prime 1:0 Devils.one
  • Crvena zvezda 1:0 SK Gaming Prime
  • MAD Lions E.C 1:0 Crvena zvezda
  • MAD Lions E.C 1:0 NYYRIKKI White
  • Misfits Premier 1:0 Diabolus Esports
  • Misfits Premier 1:0 NYYRIKKI White

fot. Ultraliga

0 komentarzy