disco doplan odchodzi z Red Reserve z powodu "pewnego naruszenia z ich strony"

450px disco doplan epsilon hype

Red Reserve zakończyło trwającą osiem miesięcy współpracę z Joakimem "disco dopalaniem" Gidetunem. O zaistniałej sytuacji mogliśmy się dowiedzieć dzięki informacji samego zainteresowanego przez media spoleczenosciowe, informując tym samym o poszukiwaniu nowej formacji. 

disco dopalan ma już całkiem okazałe doświadczenie, gdyż grał on w takich zespołach jak Epsilon Esports czy Fnatic. Zaliczył on również wystąpienie na Majorze. Niestety ta ośmiomiesięczna współpraca nie była całkiem kolorowa, gdyż w pewnym momencie szwedzka formacja postanowiła odsunąć 23-latka na ławkę rezerwowych. Burzliwa sytuacja w zespole zmusiła włodarzy do podjęcia wielu decyzji. W styczniu disco doplan wrócił do czynnej gry w szwedzkiej formacji. Aktualnie współpraca pomiędzy obiema stronami została rozwiązana na wniosek samego zawodnika, z powodu "pewnego naruszenia z ich strony". Nie wiemy czym było te naruszenie, lecz całkiem prawdopodobne, iż się dowiemy.

Informacja Joakima "disco doplana" w mediach społecznościowych: "Wczoraj oficjalnie rozwiązałem swoją umowę z Red Reserve z uwagi na pewne naruszenia z ich stronyW lutym i marcu będę rozglądać się za nowym zespołem, w międzyczasie pracując nad sobą zarówno w obrębie gry, jak i poza nią. Jestem pełen nadziei i podekscytowany tym, co nadejdzie w 2019 roku".

W tej sytuacji szwedzka formacja Red Reserve prezentuje się następująco:

William „draken” Sundin
Denis „grux” Gutaj
Christian „chrille” Lindberg – trener
Hampus „hampus” Poser – rezerwowy

fot. liquidpedia.net

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Ambush
  vs
  forZe
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki