Do Wiedźmiego Lasu wyruszymy już niedługo!

Maxresdefault

Już 12 kwietnia będziecie mogli dołączyć do czwórki odważnych łowców potworów, których trop Wiedźmy Złagaty prowadzi do Wiedźmiego Lasu, najnowszego rozszerzenia do Hearthstone!

Szykujcie pochodnie i kusze! Reżyser gry Ben Brode i Sean „Day[9]” Plott przymierzają się do ujawnienia ostatniej partii kart z rozszerzenia Wiedźmi Las. Dołączcie do nich 9 kwietnia, o godz. 20:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Hearthstone w serwisie Twitch!

Standardowo, przez ograniczony czas po premierze rozszerzenia wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać za darmo losową legendarną kartę klasową i trzy pakiety kart z Wiedźmiego Lasu!

„Między Gilneas a pradawną knieją górującą nad murami miasta przez lata utrzymywał się niełatwy pokój. Ponury las budził grozę, lecz Gilneanom daleko do zwykłych ludzi, dlatego bez lęku wkraczali między drzewa, by polować na zwierzynę.

Tak było zanim ciemność opanowała serce kniei... Zanim nikczemna wiedźma Złagata rzuciła straszliwą klątwę!

Nieprzenikniona mgła przykryła kręte ścieżki. Powykrzywiane drzewa łapczywie wyciągają gałęzie ku zbłąkanym wędrowcom. Przerażeni nieszczęśnicy opowiadają później o bezkształtnych cieniach przemykających wśród nienaturalnych oparów. Zdarza się, że w najczarniejszych godzinach nocy Gilneanie widzą mrożące krew w żyłach postacie w samym mieście – błąkają się po wąskich alejkach i spowitych mgłą, brukowanych uliczkach.

Podróżnicy, którzy lekkomyślnie zapuszczają się po zmroku za mury miasta, prosto w dziką knieję, już stamtąd nie wracają. Wiedźmi Las nie oszczędza nikogo!”

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz