Dwa miesiące zmagań, 30 tysięcy dolarów w puli - Znamy szczegóły największego turnieju w historii Artifact!

Noxfire league1540231182434 logo

Mamy tutaj sympatyków karcianki od Valve, czyli Artifact? Jeżeli tak, to mamy dla Was bardzo dobrą informację - już w marcu wystartuje największy w historii tej gry turniej, którego pula nagród wyniesie aż 30 tysięcy dolarów.

Niestety tutaj musimy zaznaczyć, że turniej w Artifact będzie tylko jednym z elementów ogólnej imprezy. Mowa tutaj o NoxFire League Season 2, czyli turnieju, w którym poza Artifact zobaczymy zawodników rywalizujących w CS:GO.

Wracamy jednak od kwestii turnieju w Artifact - impreza będzie rozgrywana w systemie on-line z finałami, które odbędą się na miejscu w Sofii. W akcji zobaczymy aż 32 zawodników. Jednak dodajmy, że cześć z graczy będzie wyłoniona na podstawie eliminacji, które wstępnie mają wystartować na przełomie lutego i marca.

Co ciekawe, faza podstawowa potrwa aż... dwa miesiące, co sprawi, że finały imprezy rozegrane zostaną dopiero na początku maja. Jeżeli chodzi o nagrody, to tutaj zdobywca pierwszego miejsca może liczyć na 12,5 tysiąca dolarów, wicemistrz na 7 tysięcy dolarów, a osoba, które uplasuje się na trzecim miejscu, zgarnie 4 tysięcy dolarów.

Warto także dodać, że premiowane będzie także miejsce czwarte, gdzie przewidziano 2,5 tysiąca dolarów. Z kolei zdobywcy pozycji 5-8 także nie odejdą z niczym, bo otrzymają po tysiąc dolarów.

fot. NoxFire League

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  compLexity Gaming
  vs
  dignitas
  Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki