Dwa miesiące zmagań, 30 tysięcy dolarów w puli - Znamy szczegóły największego turnieju w historii Artifact!

Noxfire league1540231182434 logo

Mamy tutaj sympatyków karcianki od Valve, czyli Artifact? Jeżeli tak, to mamy dla Was bardzo dobrą informację - już w marcu wystartuje największy w historii tej gry turniej, którego pula nagród wyniesie aż 30 tysięcy dolarów.

Niestety tutaj musimy zaznaczyć, że turniej w Artifact będzie tylko jednym z elementów ogólnej imprezy. Mowa tutaj o NoxFire League Season 2, czyli turnieju, w którym poza Artifact zobaczymy zawodników rywalizujących w CS:GO.

Wracamy jednak od kwestii turnieju w Artifact - impreza będzie rozgrywana w systemie on-line z finałami, które odbędą się na miejscu w Sofii. W akcji zobaczymy aż 32 zawodników. Jednak dodajmy, że cześć z graczy będzie wyłoniona na podstawie eliminacji, które wstępnie mają wystartować na przełomie lutego i marca.

Co ciekawe, faza podstawowa potrwa aż... dwa miesiące, co sprawi, że finały imprezy rozegrane zostaną dopiero na początku maja. Jeżeli chodzi o nagrody, to tutaj zdobywca pierwszego miejsca może liczyć na 12,5 tysiąca dolarów, wicemistrz na 7 tysięcy dolarów, a osoba, które uplasuje się na trzecim miejscu, zgarnie 4 tysięcy dolarów.

Warto także dodać, że premiowane będzie także miejsce czwarte, gdzie przewidziano 2,5 tysiąca dolarów. Z kolei zdobywcy pozycji 5-8 także nie odejdą z niczym, bo otrzymają po tysiąc dolarów.

fot. NoxFire League

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch League
  Trwa
  Boston Uprising
  vs
  New York Excelsior
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  02:30
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant

Dodaj nas

Kalendarz