Dwa miesiące zmagań, 30 tysięcy dolarów w puli - Znamy szczegóły największego turnieju w historii Artifact!

Noxfire league1540231182434 logo

Mamy tutaj sympatyków karcianki od Valve, czyli Artifact? Jeżeli tak, to mamy dla Was bardzo dobrą informację - już w marcu wystartuje największy w historii tej gry turniej, którego pula nagród wyniesie aż 30 tysięcy dolarów.

Niestety tutaj musimy zaznaczyć, że turniej w Artifact będzie tylko jednym z elementów ogólnej imprezy. Mowa tutaj o NoxFire League Season 2, czyli turnieju, w którym poza Artifact zobaczymy zawodników rywalizujących w CS:GO.

Wracamy jednak od kwestii turnieju w Artifact - impreza będzie rozgrywana w systemie on-line z finałami, które odbędą się na miejscu w Sofii. W akcji zobaczymy aż 32 zawodników. Jednak dodajmy, że cześć z graczy będzie wyłoniona na podstawie eliminacji, które wstępnie mają wystartować na przełomie lutego i marca.

Co ciekawe, faza podstawowa potrwa aż... dwa miesiące, co sprawi, że finały imprezy rozegrane zostaną dopiero na początku maja. Jeżeli chodzi o nagrody, to tutaj zdobywca pierwszego miejsca może liczyć na 12,5 tysiąca dolarów, wicemistrz na 7 tysięcy dolarów, a osoba, które uplasuje się na trzecim miejscu, zgarnie 4 tysięcy dolarów.

Warto także dodać, że premiowane będzie także miejsce czwarte, gdzie przewidziano 2,5 tysiąca dolarów. Z kolei zdobywcy pozycji 5-8 także nie odejdą z niczym, bo otrzymają po tysiąc dolarów.

fot. NoxFire League

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki