FACEIT Major London ostatnim turniejem Pashy? Polak myśli o zakończeniu kariery!

Starladder2018 virtus.pro pasha5 730x380

Już dziś Virtus.Pro rozpocznie swoje zmagania w ramach FACEIT Major London. Jeżeli uważnie śledzicie esportowe informacje zapewne wiecie, że będzie to ostatni występ Pawła „Byaliego" Bielińskiego w barwach Virtus.pro. Jednak po ostatnim wywiadzie, jakiego udzielił Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski można mieć obawy, o to, czy nie będzie to także jego ostatni występ.

Przejdźmy jednak do szczegółów - pashaBiceps przed startem Majora postanowił udzielić wywiadu beetway esports, któremu opowiedział o swoich przygotowaniach, do turnieju, mówiąc, że przez ostatnie dni kompletnie nie wychodził na zewnątrz, zamiast tego skupiał się tylko na grze, trenując razem z resztą drużyny nawet 12 godzin dziennie.

Jarząbkowski zaznaczył także, że dla Virtus.Pro występ w Londynie jest bardzo istotny, bo zwycięzca zapewni sobie udział na Intel Extreme Masters Katowice, gdzie turniej CS:GO ponownie będzie naznaczony rangą Majora. Stąd też polski zespół zrobi wszystko, aby nie zawieść swoich kibiców i pojawić się na Katowickim turnieju, tak jak miało to miejsce do tej pory.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników wspomniał także o spotkaniu z Ninjas In Pyjamas, które będzie ich inauguracyjnym starciem. Polak zaznaczył, że jego zespół jest dobrze przygotowany, jednak jest świadom, że w ostatnim czasie NIP stał się znacznie lepszym zespołem, który na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem.

Podczas udzielanego wywiadu nie mogło zabraknąć także kwestii związanych z odejściem Byaliego z drużyny - Pasha opowiedział na to w bardzo prosty sposób, stwierdzając, że to prywatna decyzja Byaliego, dodając, że ten zachował się sprawiedliwie wobec zespołu, nie kryjąc swoich uwag, a także informując o odejściu na długi czas przed podaniem tego do informacji publicznej. Również Jarząbkowski niejako potwierdził, że po Majorze poznamy nazwisko nowego zawodnika.

Jednak znacznie bardziej niepokojące rzeczy padł z ust Pashy w dalszej części wywiadu — okazuje się, że FACEIT Major London może być ostatnim turniejem w CS:GO, na którym zobaczymy Jarosława „pasheBicepsa” Jarząbkowskiego. Polak przed kamerą wyznał, że myśli nad zakończeniem kariery! Stwierdził on, że myśl o tym siedzi w jego głowie od dłuższego czasu, jednak zaraz po tym zaznaczył, że to nie łatwa decyzja do podjęcia.

Pełńy wywiad w jeżyku angielskim znajdziecie TUTAJ. Natomiast pierwsze spotkanie Virtus.Pro na Majorze FACEIT rozpocznie się o godzinie 12:30, tranmisję możecie oglądać na oficjalnym kanale FACEIT w języku angielskim, a także na prywatnym kanale Izaka.

fot. StarLadder

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  eXTREMESLAND 2019 Oceania Regional Finals
  Trwa
  Chiefs
  vs
  AVANT
  Cs
  eXTREMESLAND 2019 China Regional Finals
  Trwa
  TyLoo
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  China Dota 2 Professional League Season 1
  Trwa
  Keen Gaming
  vs
  ViCi Gaming
  Cs
  eXTREMESLAND 2019 Thailand Regional Finals
  Trwa
  Lucid Dream
  vs
  Astro
  Dota
  Asia Challenger League Season 3
  Trwa
  Cobra
  vs
  Ethereal

Dodaj nas

Kalendarz