ESEA MDL: Izako Boars pokonane przez Team Spirit

Neexx

Izako Boars rozegrało dzisiaj spotkanie w ramach ESEA Mountain Dew League z wyżej  notowanym Team Spirit, które pokonało naszych rodaków wynikiem 16:11, jednak Ci nie muszą się tym przejmować, ponieważ zwyciężając wczoraj z ENCE eSports zagwarantowali sobie udział w kolejnej odsłonie zawodów. Izako Boars pokazali się raczej średnio, a przynajmniej tyle można powiedzieć biorąc pod uwagę, iż Team Spirit jest wyżej klasyfikowane.

W zasadzie pierwsze rundy spotkania odbytego  na Nuke'u zwiastowały, iż będzie zwyczajnie ciekawie, ponieważ atakujący Polacy byli w stanie przebić się przez defensywę swoich oponentów i zaplanować ładunek wybuchowy, jednak Team Spirit zazwyczaj doprowadzało do udanego retake'u BSa, jednocześnie unieszkodliwiając C4. Po kilku rundach Team Spirit nabrało wiatru w żagle dominując polskie “Dziki”. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się z balansem 11:4 z korzyścią dla rosyjsko-ukraińskiego składu.

W drugiej połowie ciężkim zadaniem było powrócić, a co dopiero dokonać zwycięstwa. Polacy zaczęli grać lepiej i powoli znajdować sposób na swoich przeciwników ze wschodu, jednak to nie wystarczyło, ponieważ po ich kolejnym uderzeniu już nie było szans na podniesienie się, a co najwyżej zdobycie kilku “honorowych rund”. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:11 dla Team Spirit.

Polacy zdecydowanie lepiej czuli się po stronie defensywnej, co jest właściwie zrozumiałe, gdyż CT z reguły jest prostsze. Gdyby jednak dane im było odpierać ataki w pierwszej połowie, a nie je przeprowadzać mogliby oni być może cieszyć się kolejnym zwycięstwem.

fot. Izako Boars

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  21:00
  Vitality Bee
  vs
  LDLC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki