ESL przedstawia League of Legends European Masters 2018!

Europeanmasters

ESL, największa na świecie firma zajmująca się esportem, rozpoczyna cykl turniejów League of Legends European Masters. Wiosenna odsłona rozgrywek wystartowała przed kilkoma dniami. Dwadzieścia sześć zespołów stanie do rywalizacji o nagrody z puli wynoszącej 150 000 euro, a transmisja prowadzona będzie w wielu językach, w tym także w polskim.

European Masters to rozgrywki przeznaczone dla najlepszych drużyn League of Legends, które nie występują w najwyższej klasie rozgrywkowej – LCS. Rywalizacja skierowana jest do półprofesjonalnych zawodników ze wszystkich zakątków Starego Kontynentu.

Przed kilkoma dniami wystartowała wstępna faza wiosennej edycji, której partnerem jest firma paysafecard. W dniach 14-17 kwietnia odbędzie się faza grupowa, a 19-22 kwietnia będą miały miejsce mecze fazy pucharowej. Finały rozegrane zostaną 29-29 kwietnia w Haymarket Theatre w Leicester, gdzie fani będą mogli na żywo zobaczyć najlepszych zawodników European Masters w akcji.

Istotną rolę w European Masters odgrywać będzie również Polska. Po pierwsze, rodzime drużyny będą mogły dostać się do międzynarodowych zmagań biorąc udział w ESL Mistrzostwach Polski. Po drugie, jak zostało już zapowiedziane, finały letnich rozgrywek European Masters zostaną rozegrane w Polsce, a za ich organizację odpowiadać będzie ESL Polska.

Po więcej informacji na temat League of Legends European Masters zapraszamy na eumasters.gg. Tych, którzy planują odwiedzić finały wiosennego splitu zapraszamy na www.visitleicester.info oraz do zakupu biletów uprawniających do odwiedzenia tego wydarzenia.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  Trwa
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Bilibili Gaming
  vs
  EDG
  Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  Trwa
  room310
  vs
  Neon
  Dota
  Betway Asian Dota 2 League
  Trwa
  Geek Fam
  vs
  IamPoint Club
  Cs
  IEM Sydney 2019 Southeast Asia Open Qualifier 2
  Trwa
  Maple
  vs
  MxB

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki