Esports Academy ulega Devils.one w kolejnym starciu Ultraligi

Uzrktkpturbxy9lzmzjmwuymzc5ndviyzzkmdlmmwvlywu0zdnmm2yxyi5wbmerkwlnayya

Esports Academy z kolejną porażką w Ultralidze. Tym razem podopieczni Piotra „Librista” Jonderko ponieśli klęskę w starciu przeciwko Devils.one. Akademiccy Mistrzowie Polski musieli uznać wyższość rywala po niespełna 24 minutach.

Spotkanie rozpoczęło się małej potyczki pomiędzy oboma junglerami i toplanerami na górnej linii, które ostatecznie zakończyło się wymianą zabójstw pomiędzy drużynami. W 11. minucie Devils.one powiększyło przewagę, zdobywając cztery eliminacje i Heralda. Esports Academy nie pozostało bez odpowiedzi, bo Mofosky i spółka byli w stanie wyszarpać trzy pojedyncze eliminacje, co zniwelowało przewagę Devils.one do „jedynie” czterech tysięcy sztuk złota.

W 20. minucie Devils.one zgarnęło kolejne trzy eliminacje oraz Barona. Niespełna trzy minuty później Cinkrof i spółka rozpoczęli oblężenie bazy wroga. W czasie ataku na dolną aleje Esports Academy przystąpiło niespodziewanie do inicjacji, co ostatecznie okazało się zgubne, bo po zgładzeniu czterech graczy Devils.one przypieczętowało to spotkanie zwycięstwem.

Tytuł MVP powędrował w ręce Agresivoo.

fot. ESL

0 komentarzy