Esports Academy ulega Devils.one w kolejnym starciu Ultraligi

Uzrktkpturbxy9lzmzjmwuymzc5ndviyzzkmdlmmwvlywu0zdnmm2yxyi5wbmerkwlnayya

Esports Academy z kolejną porażką w Ultralidze. Tym razem podopieczni Piotra „Librista” Jonderko ponieśli klęskę w starciu przeciwko Devils.one. Akademiccy Mistrzowie Polski musieli uznać wyższość rywala po niespełna 24 minutach.

Spotkanie rozpoczęło się małej potyczki pomiędzy oboma junglerami i toplanerami na górnej linii, które ostatecznie zakończyło się wymianą zabójstw pomiędzy drużynami. W 11. minucie Devils.one powiększyło przewagę, zdobywając cztery eliminacje i Heralda. Esports Academy nie pozostało bez odpowiedzi, bo Mofosky i spółka byli w stanie wyszarpać trzy pojedyncze eliminacje, co zniwelowało przewagę Devils.one do „jedynie” czterech tysięcy sztuk złota.

W 20. minucie Devils.one zgarnęło kolejne trzy eliminacje oraz Barona. Niespełna trzy minuty później Cinkrof i spółka rozpoczęli oblężenie bazy wroga. W czasie ataku na dolną aleje Esports Academy przystąpiło niespodziewanie do inicjacji, co ostatecznie okazało się zgubne, bo po zgładzeniu czterech graczy Devils.one przypieczętowało to spotkanie zwycięstwem.

Tytuł MVP powędrował w ręce Agresivoo.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight
  Cs
  ESEA
  Trwa
  Spirit
  vs
  Windigo Gaming
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Invictus Gaming
  vs
  mousesports
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Imperial
  vs
  MIBR

Dodaj nas

Kalendarz