EU Masters: Devils.one rozpoczyna walkę od zwycięstwa z NYYRIKKI White!

C bktkpturbxy80mtc2nmfhzgjhnmy0oddhzjliymvkztjlyjexztdkmc5qcgerkwlnayya

Za nami pierwszy dzień zmagań w ramach rundy play-in do European Masters 2019. Wczoraj siedem zespołów z całej europy rozpoczęło walkę o pierwsze punkty w pierwszym z trzech dni fazy grupowej. Wśród uczestników nie zabrakło oczywiście wicemistrzów 1. Sezonu Ultraligi - Devils.one.

Minionego dnia Devils.one jako jedyny zespół ze stawki rozegrał tylko jedno spotkanie. Przeciwnikiem polskiej formacji byli zawodnicy z Finlandii reprezentujący barwy NYYRIKKI White. Już w pierwszych minutach mogliśmy zobaczyć, że to właśnie zespół Tobiasza „Agresivoo” Ciby jest tym dyktującym warunki. Świetna wczesna faza gry, a także bardzo dobrze rozegrana faza liniowa zapewnił Devils.one sporą przewagę, której podopieczni Hatchyego nie stracili, zgarniając bardzo łatwe zwycięstwo.

Warto także wspomnieć o zespole Crvena zvezda, w którym występuje polski zawodnik - Lucjan „Shlatan” Ahmad. Formacja wywodząca się ze Serbii także ma powody do zadowolenia, bo pierwszy dzień rozgrywek zakończyła remisem - jednym zwycięstwem i jedną porażką. Shlatan i spółka pokonali NYYRIKKI White, jednak ulegli Misfits Premier.

Drugi dzień EU Masters rozpoczyna się już dziś o 18:00 czasu polskiego. Zdecydowanie będzie to dzień pełen emocji, bo Devils.one stoczy aż trzy pojedynki z Misfits Premier, MAD Lions E.C oraz Crvena zvezda. Transmisja z rozgrywek dostępna będzie na oficjalnym kanale Polsat Games w serwisie Twitch.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki wczorajszych spotkań:

  • devils.one 1:0 NYYRIKKI White
  • Crvena zvezda 1:0 NYYRIKKI White
  • SK Gaming Prime 1:0 Diabolus Esports
  • SK Gaming Prime 1:0 MAD Lions E.C
  • Diabolus Esports 1:0 MAD Lions E.C
  • Misfits Premier 1:0 Crvena zvezda
  • Misfits Premier 1:0 MAD Lions E.C

fot. Ultraliga

0 komentarzy