ExitLag - trwałe rozwiązanie problemu z pingiem

Maxresdefault

Na naszym portalu opisujemy wydarzenia dotyczące świata esportu i szeroko pojętego gamingu - Wy, nasi czytelnicy to w zdecydowanej większości gracze, którzy znają doskonale pojęcie problemu z połączeniem, gubionych pakietów, niestabilnej ilości FPS-ów czy nadmiernie dużego pingu.

Stąd też postanowiliśmy przygotować dla Was specjalny test programu, który może rozwiązać nadmienione wyżej niedogodności. Mowa tutaj o ExitLag - innowacyjnym programie, który dedykowany jest specjalnie dla graczy. Omawiane rozwiązanie to nie tylko skuteczne narzędzie rozwiązujące problemy z połączeniem, ale także w rzeczywisty sposób poprawiające FPS-y podczas rozgrywki.

Co więcej, ExitLag nie zużywa zasobów waszego sprzętu, co znacząco wyróżnia go na tle konkurencji. Dodatkowo samo oprogramowanie zaoferuje poprawę jakości połączenia w ponad 120 tytułach, co także czyni go jednym z czołowych rozwiązań tego typu. ExitLag może zredukować ping do nawet 70%, a także pozwolić na stabilną rozgrywkę na serwerach NA czy Azji.

ExitLag oferuje także innowacyjny system, którego próżno szukać w innych, darmowych alternatywach. Program oferuje nam możliwość zoptymalizowania łącza do wybranej gry, jednak to nie oznacza, że 100% naszego internetu zostanie zabrane, a my stracimy dostęp do popularnych witryn internetowych - ExitLag zapewni nam płynną rozgrywkę i pozwoli korzystać z internetu, bez obaw o utratę połączenia i większe pingi.

Warto wspomnieć także, że omawiana przeze mnie wcześniej funkcja poprawy FPS jest kompletnie darmowa - nie wymaga zakupu pakietu premium. Co więcej, jeżeli chcecie przetestować program przed zakupem, to wystarczy, że się zarejestrujecie na stronie i tym samym otrzymacie trzy dni darmowego konta premium, które pozowli wam przetestować wszystkie funkcję programu.

Nie przedłużając - przejdźmy do wspomnianego testu. Miłego oglądania!
 

fot. ExitLag 

Materiał promocyjny, utworzony przy współpracy ExitLag

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki