ExitLag - trwałe rozwiązanie problemu z pingiem

Maxresdefault

Na naszym portalu opisujemy wydarzenia dotyczące świata esportu i szeroko pojętego gamingu - Wy, nasi czytelnicy to w zdecydowanej większości gracze, którzy znają doskonale pojęcie problemu z połączeniem, gubionych pakietów, niestabilnej ilości FPS-ów czy nadmiernie dużego pingu.

Stąd też postanowiliśmy przygotować dla Was specjalny test programu, który może rozwiązać nadmienione wyżej niedogodności. Mowa tutaj o ExitLag - innowacyjnym programie, który dedykowany jest specjalnie dla graczy. Omawiane rozwiązanie to nie tylko skuteczne narzędzie rozwiązujące problemy z połączeniem, ale także w rzeczywisty sposób poprawiające FPS-y podczas rozgrywki.

Co więcej, ExitLag nie zużywa zasobów waszego sprzętu, co znacząco wyróżnia go na tle konkurencji. Dodatkowo samo oprogramowanie zaoferuje poprawę jakości połączenia w ponad 120 tytułach, co także czyni go jednym z czołowych rozwiązań tego typu. ExitLag może zredukować ping do nawet 70%, a także pozwolić na stabilną rozgrywkę na serwerach NA czy Azji.

ExitLag oferuje także innowacyjny system, którego próżno szukać w innych, darmowych alternatywach. Program oferuje nam możliwość zoptymalizowania łącza do wybranej gry, jednak to nie oznacza, że 100% naszego internetu zostanie zabrane, a my stracimy dostęp do popularnych witryn internetowych - ExitLag zapewni nam płynną rozgrywkę i pozwoli korzystać z internetu, bez obaw o utratę połączenia i większe pingi.

Warto wspomnieć także, że omawiana przeze mnie wcześniej funkcja poprawy FPS jest kompletnie darmowa - nie wymaga zakupu pakietu premium. Co więcej, jeżeli chcecie przetestować program przed zakupem, to wystarczy, że się zarejestrujecie na stronie i tym samym otrzymacie trzy dni darmowego konta premium, które pozowli wam przetestować wszystkie funkcję programu.

Nie przedłużając - przejdźmy do wspomnianego testu. Miłego oglądania!
 

fot. ExitLag 

Materiał promocyjny, utworzony przy współpracy ExitLag

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki