FACEIT Major London: Trzy niespodzianki na inaugurację drugiej fazy rozgrywek!

Faceit major ogimage

Za nami pierwszy dzień fazy nowych legend FACEIT Major London 2018. Po kilku dniach od zakończenia fazy pretendentów wreszcie do akcji w końcu wkroczyło mousesports, które wspólnie z Januszem „Snaxem” Pogorzelskim... przegrało w swoim pierwszym spotkaniu.

Rywalem mousesports było Ninjas In Pyjamas, które w ostatnim czasie notuje znaczący wzrost formy, co tym samym gwarantuje szwedzkiej ekipy coraz lepsze wyniki. Tak było właśnie w spotkaniu z „myszami”, gdzie Gat_RiGht i spółka bez najmniejszych problemów zmiażdżyli swojego rywala, wygrywając na Mirage 16:12.

Porażka mousesports na NIP była niczym w porównaniu z tym, co wydarzyło się w spotkaniu pomiędzy FaZe Clan a BIG. TabseN i spółka ku zaskoczeniu wszystkich dosłownie zmasakrowali zawodników FaZe Clan, którzy przegrali na Dust2 wynikiem 5:16.

Jeżeli mowa o niespodziankach, to takowa pojawiła się jeszcze w spotkaniu pomiędzy Cloud9 a Vega Squadron. Jeszcze na długo przed startem spotkania zdecydowana większość osób stwierdzała, że Cloud9 zwyczajnie w świecie rozgromi swojego rywala. Faktycznie prognozy się sprawdziły pod względem gromienia rywala, jednakże rolę się odwróciło, bo to... Vega Squadron doszczętnie zniszczyła Cloud9, wywołując niemałą sensację.

Były już dwie niespodzianki to i czas na trzecią - Fnatic po raz kolejny kompromituje się, ponosząc porażkę z complexity. Amerykański zespół bez najmniejszych problemów rozprawił się ze szwedami, wygrywając 16:4 na mapie Dust2.

Jeżeli chodzi o pozostałe wyniki spotkań, to tu zdecydowanie mniej zaskoczeń - G2 Esports wygrywa po dogrywce 22:20 z HellRaisers, Winstrike Team przegrywa z Team Liquid 7:16. Również porażkę zalicza Natus Vincere, które przegrywa 14:16 z Astralis. Natomiast triumf odnoszą Chińczycy, którzy wygrywają 16:13 z MIBR.

fot. FACEIT

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Pro League
  Trwa
  Vici Gaming
  vs
  Oh My God
  Cs
  CIS Minor Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Monolith
  vs
  PUGSTAR5
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Flag Gaming
  vs
  Lucky Future
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  15:00
  INTZ
  vs
  Imperial
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  15:00
  Isurus
  vs
  Wild

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki