Faworyci z grupy C odpadają z Hearthstone Global Games

Hgg 860

Jeszcze wczoraj pisałem Wam o przegranej Polaków podczas Hearthstone Global Games. Niestety, nasi nie załapali się na drugą rundę turnieju. Okazuje się, że Rosjanie również!

W grupie C znajdowała się reprezentacja Rosji, w której składzie był Pavel „Pavel” Beltukov – Mistrz Świata 2016. Do tego wspierało go trzech zawodników z drużyny Team Spirit. Mowa tutaj o SilverName, Inera oraz ShtanaUdachi. Słowem, bardzo mocny skład.

Nasi wschodni sąsiedzi musieli rywalizować z Austrią, Argentyną, Hiszpanią, Australią oraz Nową Zelandią. Żadne z tych państw nie było uznawane za faworytów turnieju. Jak się okazuje, z zawodów może odpaść dosłownie każdy.

Rosjanie przegrali bowiem z Nową Zelandią, przez co na koncie mieli trzy zwycięstwa i dwie przegranie. Tak samo, jak Austria oraz Argentyna. Szczegół jedynie w tym, że licząc wygrane pojedynki, Austria wypadła najlepiej (12 wygranych, 8 przegranych), więc awansowała dalej. W dalszej klasyfikacji liczone są państwa pokonane. Dlatego do drugiej tury przeszła również Argentyna, której udało się pokonać Austrie oraz Nową Zelandię.

Co ciekawe, z Hearthstone Global Games pożegnała się już Szwecja oraz Niemcy. Czyżby HGG okazało się pogromcą karcianych gigantów?

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki