Fenix już niedługo odwiedzi Heroes of the Storm!

Fenix header

Kim jest Fenix? Fani świata StarCraft na pewno dobrze go pamiętają:

„Feniks to jeden z największych bohaterów w dziejach protosów, którego dokonania na polu walki opiewają legendy. Po tym, jak poległ podczas inwazji zergów na Aiur, jego ciało zostało wszczepione w egzoszkielet dragona, aby mógł on kontynuować swoją walkę. Bowiem nawet śmierć nie może powstrzymać Feniksa przed zdobyciem sławy i chwały.”

Nasz bohater trafi do Nexusa za jakieś 2-3 tygodnie i będzie pełnił rolę dystansowego zabójcy. Czym będzie się charakteryzował? Posiadaniem stałej osłony! Heros wyposażony został w specjalny, dodatkowy pasek życia, reprezentujący tarczę. Ma ona 800 punktów wytrzymałości i najpierw trzeba ją usunąć, aby móc uszkodzić życie Feniksa. Osłona regeneruje się w ilości 80 pkt. na sekundę, jeśli przez 5 sekund postać nie otrzyma żadnych obrażeń.

Co zatem z jego umiejętnościami?

 • Przecinak Plazmowy [Q] - tworzy wiązkę lasera w wyznaczonym punkcie. Wiązka dwukrotnie omiata obszar wokół Feniksa i zadaje 150 pkt. obrażeń trafionym przeciwnikom oraz spowalnia ich o 25% na 4 sek.
 • Tryby Broni [W] - aktywuj, aby Fenix przełączył się między Trybem Broni: Działkiem Szybkostrzelnym oraz Trybem Broni: Bombą Fazową. Tryb Broni: Działko Szybkostrzelne: Szybkość ataków podstawowych wzrasta o 150%. Tryb Broni: Bomba Fazowa: Zasięg ataków podstawowych wzrasta o 1.5, a zadawane przez nie obrażenia o 25%. Ataki podstawowe zadają pobliskim wrogom obrażenia rozpryskowe.
 • Przesył [E] - Feniks wykonuje Przesył w wybrane miejsce po upływie 0.5 sek. i dociera do celu po upływie kolejnych 0.75 sek.

Jak wyglądają ulti?

 • Salwa Puryfikacyjna - Fenix podtrzymuje zdolność przez 1,5 sek., skanując teren przed sobą laserem, który namierza bohaterów. Na koniec podtrzymywania Fenix wystrzeliwuje 5 pocisków w każdego z namierzonych bohaterów. Każdy z pocisków zadaje 86 pkt. obrażeń. Obrażenia są zwiększone o 50% w przypadku spowolnionych celów.
 • Łamacz Planet - po upływie 0.5 sek. Fenix rozpoczyna podtrzymywanie potężnej wiązki energii, która rozciąga się przez całe pole bitwy przez 4 sek. i zadaje 105 pkt. obrażeń co 0.25 sek. celom niebędącym budowlami.

Nasz dragon może namieszać w Nexusie…

1 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Thank U, Next
  vs
  SAT T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Pepega
  vs
  One Tricks
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the
  Cs
  United Masters League
  19:00
  AGO
  vs
  Red Reserve

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki