Finaliści PlayStation League w R6S zagrają w studiu Polsat Games!

Ps league

Za nami kolejny etap rozgrywek PlayStation League w Rainbow Six: Siege. Wczoraj zostały rozegrane spotkania w ramach fazy grupowej ósmego sezonu ligi z kolei już dziś od godziny 19:00 rozpoczną się półfinały.

W dniu dzisiejszym zostaną rozegrane dwa spotkania - w pierwszym zobaczymy obrońców tytułu mistrzowskiego - SLAVGENT, którzy zmierzą się z niespodzianką fazy grupowej - SprzyE-Sport. SLAVGENT w fazie grupowej rozgromiło Team IntensiVe, Team Mika oraz Top Fraggers. Z kolei SprzyE-Sports pokonali ATYPOWI Gaming, AzA E-Sports Team Alpha oraz ponieśli niespodziewanie klęskę w starciu z MnK.

Tym samy docieramy do trzeciej ekipy, która weźmie udział w półfinałach - MnK, ekipa ta nie tylko okazała się lepsza od SprzyE-Sport ale także wyeliminowała z dalszej gry ATYPOWI Gaming oraz AzA Esports Team Alpha. Rywalem MnK będzie Top Fraggers, które wygrało w fazie grupowej z Team Mika oraz Team IntensiVe, a także przegrało z SLAVGENT.

Co ciekawe, wielki finał ósmego sezonu PS League w R6S rozegrany będzie na miejscu w studiu Polsat Games. Stawką finałowego spotkania będą nagrody o wartości 8 tysięcy złotych i tytuł mistrzowski. W roli faworyta całej imprezy występuje oczywiście zespół SLAVGENT, który do tej pory nie miał sobie równych i wszystko wskazuje na to, że obroni swój tytuł mistrzowski.

fot. PlayStation League

0 komentarzy