Flash Wolves pierwszym uczestnikiem Worlds 2017!

Yoe flash wolves team

Do rozpoczęcia Worlds 2017 pozostał jeszcze dużo ponad miesiąc, jednak już dziś poznaliśmy pierwszego uczestnika. Pierwszym zespołem, który awansował, jest drużyna Flash Wolves, na co dzień grająca w rozgrywkach LMS. W spotkaniu kończącym letni split LMS pokonali zespół Raise Gaming, zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

Zajęcie pierwszego miejsca FW gwarantuje slot w finale play-off. Jednak nawet gdyby przegrali swój mecz, to i tak będą mieli zapewnione miejsce na World 2017 jako seed #2. Wszystko dlatego, że ilość championship punktów jest tak wysoka, że w momencie przegranej zdobędą ich 90, tym samym dublując obecny stan konta.

Mimo wszystko możemy się spodziewać, że FW nie odpuści meczu finałowego fazy pucharowej. Wszystko za sprawą tego, że w momencie zwycięstwa unikną konfrontacji z mistrzami LCS EU, LPL, a co najważniejsze – LCK. Warto przypomnieć, że to właśnie z mistrzami LCK – SKT T1 Telecom przegrali w ubiegłorocznej edycji mistrzostw Worlds 2016.

Worlds 2017 rozpocznie się 23 września, a wielki finał odbędzie się 4 listopada. W tym największym i najbardziej prestiżowym turnieju League of Legends wezmą udział 24 drużyny z całego świata.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki