Flash Wolves pierwszym uczestnikiem Worlds 2017!


3 miesiące temu
175

Do rozpoczęcia Worlds 2017 pozostał jeszcze dużo ponad miesiąc, jednak już dziś poznaliśmy pierwszego uczestnika. Pierwszym zespołem, który awansował, jest drużyna Flash Wolves, na co dzień grająca w rozgrywkach LMS. W spotkaniu kończącym letni split LMS pokonali zespół Raise Gaming, zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

Zajęcie pierwszego miejsca FW gwarantuje slot w finale play-off. Jednak nawet gdyby przegrali swój mecz, to i tak będą mieli zapewnione miejsce na World 2017 jako seed #2. Wszystko dlatego, że ilość championship punktów jest tak wysoka, że w momencie przegranej zdobędą ich 90, tym samym dublując obecny stan konta.

Mimo wszystko możemy się spodziewać, że FW nie odpuści meczu finałowego fazy pucharowej. Wszystko za sprawą tego, że w momencie zwycięstwa unikną konfrontacji z mistrzami LCS EU, LPL, a co najważniejsze – LCK. Warto przypomnieć, że to właśnie z mistrzami LCK – SKT T1 Telecom przegrali w ubiegłorocznej edycji mistrzostw Worlds 2016.

Worlds 2017 rozpocznie się 23 września, a wielki finał odbędzie się 4 listopada. W tym największym i najbardziej prestiżowym turnieju League of Legends wezmą udział 24 drużyny z całego świata.

Komentarze 0