Flash Wolves pierwszym uczestnikiem Worlds 2017!

Yoe flash wolves team

Do rozpoczęcia Worlds 2017 pozostał jeszcze dużo ponad miesiąc, jednak już dziś poznaliśmy pierwszego uczestnika. Pierwszym zespołem, który awansował, jest drużyna Flash Wolves, na co dzień grająca w rozgrywkach LMS. W spotkaniu kończącym letni split LMS pokonali zespół Raise Gaming, zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

Zajęcie pierwszego miejsca FW gwarantuje slot w finale play-off. Jednak nawet gdyby przegrali swój mecz, to i tak będą mieli zapewnione miejsce na World 2017 jako seed #2. Wszystko dlatego, że ilość championship punktów jest tak wysoka, że w momencie przegranej zdobędą ich 90, tym samym dublując obecny stan konta.

Mimo wszystko możemy się spodziewać, że FW nie odpuści meczu finałowego fazy pucharowej. Wszystko za sprawą tego, że w momencie zwycięstwa unikną konfrontacji z mistrzami LCS EU, LPL, a co najważniejsze – LCK. Warto przypomnieć, że to właśnie z mistrzami LCK – SKT T1 Telecom przegrali w ubiegłorocznej edycji mistrzostw Worlds 2016.

Worlds 2017 rozpocznie się 23 września, a wielki finał odbędzie się 4 listopada. W tym największym i najbardziej prestiżowym turnieju League of Legends wezmą udział 24 drużyny z całego świata.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki