Fortnite Summer Skrimish: PRIDE w TOP20, Leh i DaaV z nagrodą specjalną!

admin 30 lipca 2018

Trzeci tydzień rozgrywek Fortnite Summer Skrimish za nami. Niedzielnym wieczorem doszło do pierwszej takiej sytuacji, gdzie do wyłonienia ostatecznego zwycięzcy potrzeba było aż dziewięciu gier. Ostatecznie po zaciętej batali na najwyższym stopniu podium stanął duet Atlantis w składzie Mitro oraz Magin.

Z kolei na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy MAIN – fwexy oraz Pate1k. Natomiast na najniższym stopniu podium znaleźli się gracze zespołu Twitch, czyli Greyfox oraz zawodnik Mouz Mops. Co ciekawe, duet ten po raz pierwszy stanął na tak wysokim miejscu, pomimo tego, że na co dzień nie grają razem.

Jednak co najważniejsze dla nas, to fakt, że we wczorajszym Summer Skrimish polski zespół odniósł spory sukces. Mowa tutaj o PRIDE, które w klasyfikacji wskoczyło na jedenaste miejsce, wygrywając tym samym 10 tysięcy dolarów. To jednak nie wszystko, bo polski duet okazał się jednym z najlepszych pod względem ilości eliminacji, co dodatkowo zapewniło im 6500 dolarów.

Spory sukces odnotowali także nasi streamerzy — Paweł „Leh” Lehmann oraz Dawid „DaaV” Grzybek, którzy pomimo tego, że nie zajęli premiowanej pozycji, to w jednej z gier odnotowali największą ilość zabić, co podobnie jak w przypadku PRIDE zapewniło im nagrodę w wysokości 6500 dolarów — trzeba przyznać, że jak na internetową zabawę to całkiem nieźle, prawda?