Fortnite Summer Skrimish: Słaby występ Izaka i Leha, Polacy poza pierwszą dwudziestką!

Fortnite summer skirmish live stream rules bracket participants tournament week 1 logo

Pierwsza edycja Fortnite Summer Skrimish już za nami. W miniturnieju o pulę nagród wynoszącą astronomiczne 250 tysięcy dolarów zawalczyło 49 zespołów, wśród których znalazł się polski duet, w którym występował Piotr „Izak” Skowyrski, a także popularny streamer Leh.

Niestety turniej nie ułożył się po myśli polaków, którzy jak sami mówili, celowali w minimum pierwszą dwudziestkę. W ostatecznym rozrachunku Izak i Leh znaleźli się na w każdej grze daleko poza top 20. Wyjątkiem była czwarta gra, gdzie Polacy zdobyli swoją najwyższą lokatę — dwudziestą ósmą.

W pozostałych grach polski duet plasował się na dwukrotnie na 39 miejscu i raz na 43. Ostatecznie po zakończeniu rozgrywek pierwsze miejsce i nagroda główna w wysokości 50 tysięcy dolarów trafiła na konto duetu, w którym występuje Kevie1 oraz Notvivid.

Z kolei drugie miejsce zajęli Bartonologis oraz Tbaysoldier, zdobywając tym samym 37 tysięcy dolarów. Na najniższym stopniu podium uplasował się Chap i Liquid72hrs, obaj Ci zawodnicy zgarniają do podziału 30 tysięcy dolarów.

Następna edycja turnieju już w tę niedzielę o 22:0 czasu polskiego. Niestety na ten moment nie znamy puli nagród ani zasad, na których odbywać się będzie druga edycja Sumer Skrimish. Również nie wiemy, czy w drugim etapie wezmą udział Polacy. Miejmy nadzieję, że tak.

2 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  21:00
  Movistar Riders
  vs
  eMonkeyz

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki