Fortnite Summer Skrimish: Trzy polskie duety z nagrodami pieniężnymi!

Fortnite summer skirmish live stream rules bracket participants tournament week 1 logo

Pierwszy dzień siódmego tygodnia rozgrywek w ramach internetowego turnieju Fortntie Summer Skrimish już za nami. Po raz kolejny sukces odnotowali polscy zawodnicy, którzy w tym tygodniu ponownie pojawili się w górnej części tabeli, zgarniając tym samym sporą sumę pieniędzy.

Przede wszystkim warto wspomnieć o duecie zawodnika Team Kinguin Patryka „Taiovsky” Winnego oraz popularnym streamerze Kamilu „Ewronowi” Lachowskiemu. Wspomniany zespół we wczorajszych rozgrywkach zdobył 17 punktów, co zapewniło im siódme miejsce w klasyfikacji końcowej i nagrodę pieniężną w wysokości 15 tysięćy dolarów.

Jednak to nie koniec — Jakub „Lothar” Szygulski oraz Igor „Povity” Zieliński także mają powody do radości, duet ten we wczorajszych rozgrywkach również pokazał się z dobrej strony, wskakując na 13 miejsce i tym samym wygrywając ostatecznie 1900 dolarów.

Z kolei zupełnie inny polski duet w składzie Piotr „Izak” Skowyrski i Paweł „Leh” Lehmann odniósł nieco mniejszy sukces niż ich koledzy, jednak w ostatecznym rozrachunku udało im się zająć 38 miejsce, co zapewniło im nagrodę w wysokości 1250 dolarów.

Już dziś o 18:00 rozpocznie się drugi dzień Fortnite Summer Skrimish, w akcji ponownie zobaczymy polskich zawodników i miejmy nadzieję, że i tym razem uplasują się na wysokich pozycjach.

fot. Epic Games

2 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz